Operator koparki/maszyn budowlanych z niemieckim

Szczecin
Oferta opublikowana29.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:

Operator koparki/Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 17-21 euro/h

Zadania:
• Układanie kabli NN i SN dla energii odnawialnej i fotowoltaicznej,
• Prace ziemne, wykopy i przekopy (praca fizyczna),
• Obsługa koparek, minikoparek, ładowarek kołowych i gąsiennicowych.

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• Prawo jazdy B+E (wymóg konieczny),
• Doświadczenie w pracy jako operator koparki lub operator maszyn budowlanych,

Mile widziane prawo jazdy kat. C+E oraz znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:
• Niemiecką umowę o pracę,
• 190-200 godzin do wyrobienia miesięcznie (więcej dla chętnych)
• Umowę na czas nieokreślony,
• Zatrudnienie od zaraz na stałe,
• Płatne 30 dni urlopu w ciągu roku,
• Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – oddzwonię!