NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW EKONOMICZNYCH

Wrocław
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nowodworska 78/82, 54-438 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotów ekonomicznych. Praca na czas określony: 01.09.2024-31.08.2025 Godziny pracy 8:00 - 16:00 1/2 etatu. Kontakt z pracodawcą: 717986911 lub Aplikuj Oferta pracy dostępna w sali C

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 11

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, staż pracy - brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół nr 6

Adres: Nowodworska 78/82, 54-438 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.