Monter klimatyzacji i wentylacji

Warszawa
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko montera wentylacji, klimatyzacji.

* Stawiamy na długoterminową współpracę.
* Nie poszukujemy pracowników sezonowych, pracujemy cały rok.
* Poszukujemy osoby chcącej pracować i rozwijać się zawodowo.

Zakres obowiązków:
- montaż klimatyzacji w systemach Split, Multi-split oraz VRF
- wykonywanie przeglądów i bieżących napraw urządzeń i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Wymagania:

- Uprawnienia F-Gazy
- Doświadczenie w zakresie montażu systemów klimatyzacji minimum 2 lata
- Umiejętność organizacji własnej pracy
- Sumienność i dokładność
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- Prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)

Dodatkowo mile widziane:

- Doświadczenie w lutowaniu twardym
- Doświadczenie w montażu i uruchomieniu systemów VRF
- Uprawnienia SEP
- Doświadczenie w montażu systemów wentylacji

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Umowa o pracę
- Kursy zawodowe
- Praca na terenie Warszawy i województwa

Sobotę dodatkowo płatne