MONTAŻYSTA PORTALI I ELEMENTÓW DREWNIANYCH

Wrocław
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 127, 50-428 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prace przygotowawcze, szlifowanie, podkład, pasowanie, montowanie elementów na budowie. Miejsce pracy: ul. Krakowska 127, 50-428 Wrocław oraz wg zleceń. Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-17:00 (do ustalenia). Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą tel.: 794 283 075.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Monter stolarki budowlanej* (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: min. 2 lata doświadczenia przy pracach montażowych/budowlanych

Pracodawca

Nazwa: Firma "KASIA" Sławomir Grabowski

Adres: Gen. Romualda Traugutta 79/7, 50-417 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -