Catering „KASIA”

Dwikozy

Opinie o Catering „KASIA”

zadowolona mama

Korzystałam z ich kateringu z okazji chrzcin synka, bardzo polecam, jedzenie było smaczne i różnorodne, a ceny przystępne :)

Ktoś

Widzę, że każdy ma takie zdanie na temat szefów cateringu. [usunięte przez moderatora] bez litośni ludzie!!!

Ratujący...

Zgadzam się ponieważ, szefy Kasi Catering wykorzystują pracowników jak tylko się da i to za grosze. Albo za darmoche.

Kinga

Zarobki w owej firmie są nawet zadowalające. Zależy w jaką imprezę się wkręci. Tam jest bardzo harówa. Na pewno mojego syna nie dała bym tam za kierowcę.

Zostaw opinię o Catering „KASIA” - Dwikozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catering „KASIA”