Catering „KASIA”
counter
2 32 8 5 1
jony Nowy wpis

szefowa czyli pełniąca obowiązki bardzo dziwny czlowiek niby chce ale nie może biega robi zamięszanie ani przed nią ani za nią taka jedna wielka sciema nikt normalny nie chce zostaś po pierwszym kontakcie z tą panią

Filip Nowy wpis

Jak ktoś pracuje tak jak tego oczekuje pracodawca to z całą pewnością nie ma żadnych problemów.

Administrator Nowy wpis

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Catering „KASIA” jest takim przedsiębiorstwem?

Nienawidzeludzi Nowy wpis
@Administrator

Nie

zadowolona mama

Korzystałam z ich kateringu z okazji chrzcin synka, bardzo polecam, jedzenie było smaczne i różnorodne, a ceny przystępne :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ktoś

Widzę, że każdy ma takie zdanie na temat szefów cateringu. [usunięte przez moderatora] bez litośni ludzie!!!

Ratujący...

Zgadzam się ponieważ, szefy Kasi Catering wykorzystują pracowników jak tylko się da i to za grosze. Albo za darmoche.

Kinga

Zarobki w owej firmie są nawet zadowalające. Zależy w jaką imprezę się wkręci. Tam jest bardzo harówa. Na pewno mojego syna nie dała bym tam za kierowcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Catering „KASIA” - Dwikozy

Catering „KASIA”