MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI K/M

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lekka 1/2, 01-910 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego; - wsparcie w prowadzeniu ewidencji podatkowych klientów biura rachunkowego; - weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym; - analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych (uzgodnienia); - przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT i innych deklaracji podatkowych; - współpraca z działem kadr i płac oraz specjalistami z innych dziedzin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 850,14 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wysokości: 4242-6850,14 brutto - w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Asystent do spraw księgowości

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Pakiet MS Office, Obsługa finansowo-księgowa

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe kierunek ekonomiczny; - umiejętności dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych; - praktyczna umiejętność obsługi programów księgowo-finansowych; - dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel); - samodzielność, terminowość, skrupulatność, dobra organizacja pracy; - dodatkowym atutem jest wcześniejsze zatrudnienie w kancelarii prawnej, kancelarii doradcy podatkowego, firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym; - doświadczenie zawodowe - minimum rok doświadczenia w pracy z pełną księgowością; - bardzo dobra znajomość języka polskiego. [Zgłoszenia: e0mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: MARCINIAK BFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lekka 1/2, 01-910 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą