Mechanik / operator maszyn w branży przemysłu metalowego

Poznań
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Lokalizacja: Poznań / Plewiska
Ogólne informacje: praca w trybie 3 zmianowym na pełen etat, na umowę o pracę, oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość odbywania szkoleń technicznych
Opis stanowiska :
- obsługa, kontrola, ustawianie i konserwowanie maszyn produkcyjnych wyrobów metalowych
- wymiana narzędzi, części i podzespołów maszyn
- kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
- konserwacja, naprawy we współpracy z działem utrzymania ruchu
- dbanie i utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
- wiedza z zakresu mechaniki maszyn (mile widziana znajomość maszyn z branży metalowej)
- umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i pomiarowymi
- umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych i ich usuwanie
- dokładność i precyzja podczas konserwacji i napraw
- umiejętności dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole