MANIKIURZYSTKA

Wrocław
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jedności Narodowej 157/1b, 50-304 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Stylizacja i pielęgnacja paznokci dłoni i stóp. Obsluga kienta, rozliczenie. Umowa zlecenie na czas nieokreślony. Ilość godzin pracy w miesiącu 40-160 Kontakt z pracodawcą tel. 881395874

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: manicure, pedicure, przedłużanie paznokci (technologia żelowa), żellakier, design paznokci, Stylizacja paznokci

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie brak wymagań, staż pracy 2 lata, manicure, pedicure, przedłużanie paznokci (technologia żelowa), żellakier, design paznokci, stylizacja paznokci Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: C2 - biegły

Pracodawca

Nazwa: OLASOKOLOVABEAUTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SZPACZA 18-20, 51-471 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.