MAGAZYNIER

Łódź
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Opiekuńcza 5/7/9, 93-411 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - kontrola i przyjęcie dostaw - wydawanie materiałów opakowaniowych i surowców na podstawie odpowiednich dokumentów - przygotowywanie wysyłek zgodnie z dokumentami - weryfikowanie dostaw - wydawanie i przyjmowanie surowców i opakowań do procesu produkcji - wprowadzenie wyrobu gotowego na magazyn - odpowiednie rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie - ułożenie surowców zgodnie z zaleceniami Działu Kontroli Jakości - ewidencja opakowań - utrzymanie porządku i czystości - przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji umowa zlecenie na okres 1 miesiąca praca na dwie zmiany w godzinach 06:00-14:00;14:00-22:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 799 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min.3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku praca w zespole dobra organizacja pracy zaangażowanie sumienność aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM MEDICUM POLAND mgr farm.MAŁGORZATA KARPIŃSKA-TROJANOWSKA

Adres: Opiekuńcza 5/7/9, 93-411 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Cv