LIDER ZESPOŁU / KOORDYNATOR PRODUKCJI

Iława
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piaskowa 19, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: organizacja i zarządzanie produkcją wraz z Kierownikiem Operacyjnym, odpowiedzialność za terminową realizację zamówień, lider działu produkcji (obecnie 13 osób), sporządzanie zestawień roboczogodzin dla każdej produkowanej maszyny w MS Excel, wspomaganie logistyki w zakupie części, materiałów i narzędzi do procesu produkcyjnego, kontakt z dostawcami w poszukiwaniu rozwiązań w zakresie procesów produkcyjnych, kontrola jakości przychodzących towarów/materiałów oraz wychodzących maszyn i urządzeń, odpowiedzialność za utrzymanie porządku na produkcji oraz w magazynie, aktywna praca przy produkcji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Twój profil: wykształcenie minimum średnie, techniczne, specjalizacja mechanika, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana, znajomość elektryki / elektroniki mile widziana, umiejętność czytania rysunków technicznych, znajomość MS Excel, Word, Outlook, poczty e-mail etc. , dobre umiejętności komunikacyjne, urodzony lider zespołu, dobrze zorganizowany, świadomość zrównoważonego rozwoju: zdrowie, bezpieczeństwo, kwestie społeczne i środowiskowe. Oferujemy: dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników, możliwość rozwoju zawodowego, praca w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej reputacji, ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym, dalsze szkolenia i kursy językowe w razie potrzeby. Kontakt osobisty, mailowy - Aplikuj tel: 664 963 680 - Śmietański Patryk

Pracodawca

Nazwa: "ICE-Trade Production"

Adres: Piaskowa 19, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz referencje) wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim prosimy przysyłać na adres: Aplikuj W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Aleksandra Pouwels +421 948 222 891 lub Aplikuj