Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Hut- Pus” S.A ul. Mrozowa 1 w Krakowie
Poszukujemy osoby na stanowisko Kucharz
Opis stanowiska:
• przygotowywanie dań
• tworzenie własnych przepisów dań
• przygotowywanie menu na specjalne uroczystości/imprezy
• koordynowanie pracy zespołu kuchni
• przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych
• dbanie o czystość w miejscu pracy
• dbałość o wysoką jakość przygotowywanych dań i sposobu ich serwowania
• przestrzeganie wszelkich wymogów Higieny Żywności i HACCP
• dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
• Zdolności organizacyjne
• Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność

Oferujemy:
• Praca w stabilnej firmie
• Gwarantowane regularne wynagrodzenie
• Świadczenia pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy : @ ( CV + list motywacyjny) lub też tradycyjnie na adres:

Dział Kadr
HUT-PUS S.A.
ul. Mrozowa 1
31-752 Kraków

Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”.

„Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do HUT-PUS S.A., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.