KSIĘGOWA DS. WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Wrocław
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marii Rodziewiczówny 8/2, 54-607 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Księgowanie faktur. Robienie przelewów. Kontakt z klientem i informowanie o stanie salda. Uzgadnianie kont roliczeniowych. Ustalanie zaliczki na podatek. Zamknięcie roku obrachunkowego i sporządzenie i sprawozdania. Windykacja. Przygotowanie zawiadomień o wysokości opłat. Praca w godz. 8:00-16:00. Miejsce pracy: teren miasta Wrocławia i okolice oraz biuro Spółki. Zatrudnienie na umowę zlecenie lub okres próbny. Kontakt z pracodawcą: Aplikuj Oferta dostęna w sali E

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: 30 zł brutto/h 5500 zł brutto miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Księgowy

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, wyższe ekonomiczne, staż pracy wymagany, prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: EGENDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Marii Rodziewiczówny 8/2, 54-607 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv