KIEROWNIK GOSPODARCZY

Lublin
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: GŁUSKA 5, 20-439 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pracowników obsługi ośrodka, zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych, przeglądy okresowe, zapewnienie sprawności funkcjonowania urządzeń przeciwpożarowych, alarmowych, elektrycznych, instalacji technicznych, realizacja zakupów wyposażenia materialnego ośrodka, inwentaryzacja, znakowanie sprzętu szkolnego, sporządzanie protokołów zużycia, kasacja zniszczonego sprzętu, prowadzenie ksiąg inwentarzowych zgodnie z przepisami, współudział przy planowaniu i realizacji działań modernizacyjnych, remontowych w ośrodku, przygotowywanie sprawozdań okresowych, rozliczanie zużycia paliwa, dowozów dzieci do ośrodka, przygotowywanie grafików czasu pracy dozorców i pracowników obsługi, przygotowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi, prowadzenie i gromadzenie dokumentacji technicznej obiektu, rozliczanie faktur w systemie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kierownik działu administracyjno-gospodarczego

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe mile widziane techniczne lub ekonomiczne obsługa systemu KSAT, pakietów biurowych w tym EXCEL, mile widziana znajomosć MdokJO oraz wiedza z zakresu przygotowania przetargów doświadczenie zawodowe 1-3 lat

Pracodawca

Nazwa: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W LUBLINIE

Adres: GŁUSKA 5, 20-439 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv