Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łączyny, 02-802 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem dostawczym, zabezpieczenie ładunku na pace, pomoc w rozładunku / załadunku paczek. Praca w godzinach 19.00-2.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 01.05.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Kierowca samochodu osobowego

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca w godzinach 19.00-2.00 kontakt: Tel. 507127614 e-mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Usługi transportowe Mateusz Kaczyński

Adres: 27-420 Goździelin 156, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv