Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i podgrzania wody. 2. Wydawanie warunków technicznych dot. eksploatacji i modernizacji obiektów. 3. Przygotowywanie projektów umów z przedsiębiorstwami na dostawę mediów i konserwację. 4. Prowadzenie spraw terenowo- prawnych gruntów. 5. Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją wodomierzy oraz rozliczeń kosztów wody. 6. Wystawianie faktur. 7. Przygotowywanie projektów regulaminów i uchwał związanych z zakresem obowiązków. Praca na czas określony możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony: od 01.06.2024 r. do 30.09.2025 r. Godzina zakończenia pracy: 15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: umiejętności analityczne, znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów (EXEL, WORD); wykształcenie: średnie zawodowe lub wyższe (techniczne w zakresie instalacji sanitarnych); Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.

Pracodawca

Nazwa: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz"

Adres: Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV