FIZJOTERAPEUTA

Rybnik
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Magnolii 25, 44-207 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia. Zakres obowiązków: prowadzenie fizjoterapii dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Magnolia w Rybniku. Praca na pełny etat. W okresie próbnym Praca od poniedziałku do piątku. Umowa o dzieło lub umowa B2B. możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Zakres terapii na stronie: www.poradniamagnolia.pl. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 10 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: BIS GROUPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rudzka 13, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV