Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w ruchu urządzeń elektrycznych. Prace związane z instalacją elektryczną. Montaż instalacji elektrycznej. Prace monterskie całodobowe. Godziny pracy 2 zmiany po 12 godzin : 7-19; 19-7

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Docelowo umowa na stałe

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: elektryk, elektronik, automatyk

Uprawnienia: uprawnienia SEP

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: wyższe lub średnie o kierunku: elektryk, elektronik, automatyk. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka obcego: angielski, niemiecki. Uprawnienia SEP 1kV

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W OLSZTYNIE

Adres: Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -