Elektromonter z niemieckim/Panele fotowoltaiczne

Poznań
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się podłączeniami paneli fotowoltaicznych zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter

Wynagrodzenie: 23 euro brutto/h

Miejsce pracy: 23966 Wismar – Meklemburgia- Pomorze Przednie
Zadania:
• Wykonywanie podłączeń elektrycznych systemów fotowoltaicznych AC,
• Łączenie falowników i akumulatora,
• Montaż szaf sterowniczych i puszek naściennych- bez montażu instalacji PV na dachu DC,
• Podłączenia do liczników.

Wymagania:
• Doświadczenie ww. pracach,
• Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu średniozaawansowanym,
• Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• 13 pensje.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FOTOWOLTAIKA” – oddzwonię!