Dania - praca w magazynie z obsługą wózka widłowego

Wrocław
Oferta opublikowana14.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Porte ApS zatrudni osobę do pracy w magazynie niedaleko Kopenhagi.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (warunek konieczny),
- znajomość języka angielskiego lub duńskiego mile widziana ale nie jest konieczna,
- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
- prace magazynowe,
- załadunek i rozładunek produktów,
- przygotowywanie i kompletowanie zamówień,
- transport wewnątrz zakładu.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę,
- pomoc przy załatwianiu formalności,
- zakwaterowanie, wyżywienie oraz dowóz do miejsca pracy.

Standardowy czas pracy to 37 godzin tygodniowo (możliwość nadgodzin).
Po odliczeniu kosztów zakwaterowania, wyżywienia i transportu, przybliżone wynagrodzenie miesięczne „na rękę”, wraz z dodatkami to około 9 tyś zł (bez nadgodzin). Płatne w Koronach Duńskich przelewem, raz w miesiącu.
Tel: +45 50184693,