ASSOCIATE, (SUPERVISORY), FUND/CLIENT ACCOUNTING REPRESENTATIVE II

Wrocław
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 13, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Nadzoruje/zarządza codziennymi operacjami małego i średniego zespołu wsparcia księgowości funduszy. Ustala priorytety pracy i przydziela zasoby zgodnie z potrzebami funkcjonalnymi klientów i księgowości funduszy. Zarządza codziennym przepływem pracy w zakresie księgowości i wartości aktywów netto (NAV) w celu obsługi wielu funduszy. Przegląda dane i pomaga w rozwiązywaniu eskalacji problemów, które mogą pojawić się podczas normalnej codziennej, tygodniowej lub miesięcznej księgowości i raportowania. Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00 Sala E

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 11 300 PLN

Opis wynagrodzenia: kwota stawki w widełkach 6500zł- 11300 zł brutto miesięcznie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI JĘZYKA BIZNESU*, ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie w branży korporacyjnej- bankowej staż pracy minimum rok. Dobra znajomość programu EXCEL. Wiedza w zakresie funduszy i księgowości. Znajomość zagadnień NAV. Znajomość sporządania raportów. Umiejętność analitycznego myślenia Wysokie umiejętności komunikacyjne Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie Obsługa MS Office

Pracodawca

Nazwa: BNY MELLON (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 13, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.