ADMINISTRATOR / STARSZY ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Tychy
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Edukacji 7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków: administrowanie systemami informatycznymi, bazami danych oraz oprogramowaniem serwerowym w celu zapewnienia ciągłości działania, ich niezawodności oraz bezpieczeństwa, - weryfikowanie kopii zapasowych systemów informatycznych, - przydzielanie i odbieranie użytkownikom uprawnienia do systemów informatycznych oraz prowadzenie ewidencji uprawnień, - udzielanie wsparcia użytkownikom w codziennej pracy, realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania informatycznego, - współpraca z producentami oprogramowania, w celu eliminowania stwierdzonych nieprawidłowości w systemach informatycznych, - udział we wdrożeniach systemów informatycznych, - nadzorowanie poprawności realizacji umów serwisowych przez dostawców zewnętrznych, - realizacja zadań wynikających z ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne oraz innych aktów prawnych odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej. Dodatkowe główne obowiązki starszego administratora: - administrowanie usługą Active Directory, - instalowanie, konfigurowanie oraz zabezpieczanie systemów operacyjnych serwerów oraz innych systemów informatycznych, - nadzorowanie i wdrażanie systemów informatycznych, -tworzenie i opiniowanie dokumentacji dot. m.in. procedur, umów i realizowanych zamówień, - śledzenie kierunków rozwoju technologii informatycznych oraz przepisów prawa pod kątem zastosowania najlepszych lub koniecznych rozwiązań. * system czasu pracy równoważny: 07:30-15:30, 07:30-13:30, 07:30-17:30, hybrydowo

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 600 do 8 760 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie: - administrator: wyższe lub średnie w zakresie technologii informatycznych oraz praktyka lub staż w zakresie IT. W przypadku wykształcenia średniego wymagany jest co najmniej 3 letni staż pracy oraz doświadczenie na stanowisku związanym z udzielaniem wsparcia użytkownikom systemów komputerowych, - starszy administrator: wyższe lub średnie w zakresie technologii informatycznych oraz doświadczenie w pracy jako administrator IT. W Przypadku wykształcenia średniego wymagany jest 5-letni staż pracy lub w przypadku wykształcenia wyższego wymagany jest 3-letni staż pracy, - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - obywatelstwo polskie, - kultura osobista, - komunikatywność, - sumienność i dokładność, - kreatywność, - inicjatywa, - znajomość środowiska Active Directory, - znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem zasobów informatycznych, - znajomość administracji i obsługi systemu operacyjnego Windows Server, - znajomość systemu Linux, - znajomość działania sieci LAN, - znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V), - znajomość zagadnień dotyczących obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych, - umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, MySQL, PostrgreSQL), - umiejętność praktyczna posługiwania się językiem zapytań SQL, - umiejętność rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność pracy pod presją czasu, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętności redakcyjne, - umiejętność odnajdowania i stosowania przepisów prawa. Wymagania dodatkowe: - mile widziane posiadanie certyfikatów i zaświadczeń o odbyciu kursów specjalistycznych obejmujących swym zakresem powyższe zagadnienia, - znajomość języka angielskiego: - administrator: poziom A2, - starszy administrator: poziom B1, - prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy

Adres: Edukacji 7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: podpisany list motywacyjny i CV; dokumenty potwierdzające wykształcenie (kserokopie); dokumenty potwierdzające staż pracy: kserokopie świadectw pracy lub/i innych dokumentów potwierdzających staż pracy, staż lub praktykę; oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych. Kopie innych dokumentów i oświadczenia: kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje, kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych. Dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z napisem nabór na wolne stanowisko urzędnicze: administrator/starszy administrator systemów komputerowych, pokój 326 lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres wskazany w ogłoszeniu o naborze, w terminie do 26 kwietnia 2024 r. Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Za termin złożenia (również za pośrednictwem operatora pocztowego) uznaje się datę faktycznego wpływu kompletu dokumentów aplikacyjnych do CUW Tychy. Inne informacje: Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzi Zespół Rekrutacyjny. O terminie i miejscu postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Przy naborze na wyżej wymienione stanowiska urzędnicze obowiązuje technika naboru: test sprawdzający umiejętności w zakresie wiedzy zawodowej oraz rozmowa kwalifikacyjna. Oferty, które nie spełniają warunków formalnoprawnych zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 438-20-25, 438-20-45.