Wipak Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Wipak Polska Sp z o.o. objęła patronatem Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 8 października 2020 r.
Porozumienie podpisane z placówką ZSB to przede wszystkim zapewnienie odbywania praktycznej nauki zawodu oraz odbywania stażu przez uczniów. Dzięki praktykom czy stażom uczniowie zdobędą doświadczenie, nauczą się systematyczności i spotkają się z realiami jakie panują w firmie.
W ramach współpracy uczniowie będą mogli korzystać z wizyt studyjnych oraz wykładów eksperckich.
To pierwsza tego typu współpraca w historii WIPAK POLSKA i zapewne nie ostatnia. Pracujemy nad kolejnymi projektami w naszym regionie.

Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

Pomocna?
Tak9Nie2

Pracodawca

 Aktualność

ZIELONA ENERGIA W WIPAK POLSKA

Spółka WIPAK Polska zakontraktowała w Tauron Sprzedaż zakup energii elektrycznej, pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych. Nowa transakcja umożliwi pokrycie całkowitego zapotrzebowania energetycznego zakładu WIPAK w Skarbimierzu-Osiedle.

Pochodzenie energii potwierdza certyfikat wydany przez PTCE. Poświadcza on, że spółka jest jedynym konsumentem - w rozumieniu handlowym - wskazanego w umowie wolumenu zakontraktowanej energii.

Przejście na korzystanie wyłącznie z energii odnawialnej jest kolejnym krokiem w ramach naszej strategii  oraz działań w dziedzinie klimatu zgodnych z celami zrównoważonego rozwoju w grupie WIPAK


Pomocna?
Tak11Nie6

Pracodawca

 Aktualność

Szukamy do naszego zespołu specjalisty z zakresu przygotowania druku flekso.
Więcej informacji ->tutaj

Pomocna?
Tak7Nie3

Pracodawca

 Aktualność

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Nasza firma miała przyjemność i zaszczyt współorganizować akcję profilaktyczną skierowaną do młodzieży "Nie zmarnuj swojego życia". Celem spotkania było zachęcenie  młodych ludzi do rozwijania swoich talentów, robienia w życiu tego co się kocha. Była to swoista dobra lekcja życia dla młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu.
Akcja „Nie zmarnuj swojego życia” odbyła się 22 listopada w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu.
Poniżej link do relacji z wydarzenia: 

Pomocna?
Tak5Nie

Pracodawca

 Aktualność

Inwestycja rozbudowy fabryki dobiega końca!

Dokładnie rok zajęła nam rozbudowa naszej fabryki a na rozbudowaną część fabryki otrzymaliśmy właśnie pozwolenie na użytkowanie!

W ramach tej Inwestycji do zadań generalnego wykonawcy, czyli Zakładu Techniczno-Budowlanego POLBAU Sp. z o.o. należało:


  • rozbudowa zakładu o część produkcyjno-magazynową oraz część administracyjną o łącznej powierzchni ok. 1 700 mkw,

  • zagospodarowanie terenu wraz z doprowadzeniem niezbędnej infrastruktury do nowego obiektu,

  • postawienie magazynu części oraz wiaty na palety i odpady.


Zadania te zostały zrealizowane i wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego etapu - wyposażenia nowej przestrzeni w nowoczesny park maszynowy.

Pomocna?
Tak19Nie

Pracodawca

 Aktualność

Witamy serdecznie wszystkich szukających informacji na temat Wipak Polska Spółka z o.o.


Chcemy być tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej firmy, stąd też postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące rekrutacji czy pracy w naszym przedsiębiorstwie.


Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego z uwagą słuchamy wszystkich komentarzy dotyczących Wipak Polska Spółka z o.o.  Wierzymy, że dzięki nim, możemy usprawniać funkcjonowanie naszej organizacji.


Dziękujemy za pozostawione na forum opinie. 

Każdy komentarz od pracownika lub kandydata jest dla nas cennym źródłem informacji.

Pomocna?
Tak13Nie
Wipak Polska Sp. z o.o.