TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
O firmie

Firma Tioman Sp. z o.o. Sp.k. założona w 1998 roku poprzez swoją działalność wpływa na poprawę bezpieczeństwa na drogach. Tioman jest producentem konstrukcji i znaków drogowych, które zostały sprawdzone na wszystkich kategoriach dróg, włącznie z autostradami. Obecnie firma Tioman dostarcza swoje produkty do kilkunastu krajów.

Firma oferuje: znaki i tablice drogowe, znaki aktywne i podświetlane LED, konstrukcje wsporcze, artykuły bezpieczeństwa drogowego, bariery drogowe, systemy informacji miejskiej, meble miejskie (w tym przystanki, ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe). Wysoka jakość wyrobów oferowanych przez Tioman znalazła potwierdzenie w uzyskanych certyfikatach i aprobatach. Firma zachęca do współpracy gwarantując fachową i szybką obsługę. Współpraca z klientami odbywa się na każdym etapie: projektowania, kosztorysu, konsultacji aż do kompleksowej dostawy.

Tioman posiada certyfikat ISO 9001, certyfikat EN 12899-1:2007, EN ISO 3834-2, certyfikaty spawalnicze stal i aluminium TUV EN-1090-2, TUV EN-1090.

 

www.tioman.pl

 
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.