Pekabex S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Poznaj nas

Pekabex jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz firmą budowlaną. Ponad 2.000 naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz kompleksowym wykonawstwem obiektów. W 5 oddziałach strategicznie zlokalizowanych na terenie kraju, w: Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku oraz Mszczonowie k. Warszawy, produkujemy elementy wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), mieszkaniowym, inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych.

Naszą ambicją jest realizacja coraz to śmielszych wyzwań budowlanych. Budowanie obiektów, które często są nowatorskimi przedsięwzięciami projektowymi, kształtującymi architektoniczny krajobraz, jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także przygodą. Do pracy inspiruje nas wszystko to, co pozostaje do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ jesteśmy świadomi, że również my sami jesteśmy jego częścią. Na każdym etapie działania uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy są ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji. Projektujemy, produkujemy, budujemy z myślą o ludziach i dla ludzi.

Stale poszerzamy grono naszych pracowników, zatrudniając w Firmie wysokiej klasy specjalistów, a także ludzi młodych, kreatywnych, z ambicjami, którzy nie boją się wyzwań. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, dzięki zaplanowanym ścieżkom kariery, które pozwalają nie tylko na rozwój i awanse w poszczególnych działach, ale także dają szansę na zmianę działu i nabycie zupełnie nowych umiejętności.

 

                   

 
 
Pekabex S.A.