Teriel sp. z o.o.

Gostyń

Opinie o Teriel sp. z o.o.

kolega

czyli w ofercie pracy co innego, a w rzeczywistości co innego? dlaczego tak jest

Hanna

@Piotrek Król moderowane są komentarze, które nie są zgodne z regulaminem GoWork.pl

Piotrek Król

Niestety ale firma ta płaci za usuwanie negatywnych komentarzy-zapewne i tego usuną.

Szukasz pracy?

Hanna

@gość a co może być decydującym czynnikiem do zmiany stawki? Dopytywałeś?

gość

Dziś byłem na rozmowie w tej firmie. Ogłoszenie znalazłem na radio Elce w ogłoszeniu pisze 3000zl netto na akord zaś na rozmowie podstawowa stawka wynosi 9zl na godz ale może ulec zmianie. Śmiech na sali

olia

Czy nie potraficie jakos wszyscy zmienic tego, nie fajna jednka tam panuje atmosfera,powinno wam na tym zależeć.

zadowolony

To jest odlewnia. Jest pył, dym, brud, hałas, metal, w lecie gorąc, w zimie ziąb... Jak to w odlewni. Norma

zadowolony

Witam. Firma jak każda inna. Wymagają sporo, ale też sporo mogą zaoferować, jeśli te wymagania się spełni. Polecam ludziom, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się wyzwań, bo istnieje też możliwość dalszego rozwoju ze zmianą stanowiska pracy i warunków zatrudnienia. Trzeba się wykazać, ale zostaje to wynagrodzone. Aktualnie sporo inwestują, co również ma wpływ na polepszenie warunków pracy. Osobiście polecam!

kalo

charówa za minimalną krajową, wymagania od rpacownika kosmiczne a pensja mierna, nie poelcam

aa

Masz Racje.

Zostaw opinię o Teriel sp. z o.o. - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teriel sp. z o.o.