AVEXIM Groszek

Lublin

Opinie o AVEXIM Groszek

Mimi

Na szczycie Prezes- dorobkiewicz która uważa sie za Boga.Pensja na poziomie najniższej krajowej, pewność zatrudnienia marna trzeba uważać żeby nagle pracodawca nie stracił zaufania do pracownika,mało kto ma umowę na czas nieokreślony,zero perspektyw na rozwój,brak jakichkolwiek szkoleń. Atmosfera miedzy personelem miła choć znajdą się wyjątki. Pozbywają sie pracowników w nie ładny sposób.Nie polecam jeżeli zależy wam na uczciwym pracodawcy,który inwestuje w pracownika i docenia jego wysiłki i sumienność.

Zostaw opinię o AVEXIM Groszek - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVEXIM Groszek