Opinie o Am trans Agata CHMIEL w Zielona

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Am trans Agata CHMIEL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Am trans Agata CHMIEL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am trans Agata CHMIEL w Zielona

Robert

Witam ja pracuje w tej firmie 3 lata i zero problemów. To co piszą niektórzy to jakieś bzdury wyssane z palca!! Pieniążki na czas, autka zadbane! Szef do rany przyłóż jak kierowca ma jakiś problem to pomoże jak tylko może. Komentarze powyżej tak jak powiedziałem wcześniej są to bzdury wyssane z palca !! Pozdrawiam Robert

krycha
@Robert

jestem ciekaw... jestes pewnie tym mechanikiem z zawady...

Adas Nowy wpis
@Robert

jaki jestes Robert podaj nazwisko zaraz ci powiem czy pracujesz w tej firmie

Dominika Nowy wpis

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Am trans Agata CHMIEL? Czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Może zechciałby wypowiedzieć się na forum któryś z obecnych? Każda Wasza wypowiedź będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do pracy w Am trans Agata CHMIEL.

Jeden z byłych Nowy wpis
@Dominika

Nazwisko mówi wszystko.

Dominika Nowy wpis

@anonymous, w swoich wypowiedziach na forum firmy CHMIEL staraj się nie obrażać innych użytkowników. Cenimy tu sobie profesjonalizm, więc jeśli masz odmienne zdanie niż Twój poprzednik proszę wyraź je lecz w sposób merytoryczny i oczywiście zgodny z prawdą. @anonymous, sprawy takie jak niewypłacanie pieniędzy pracownikom najlepiej poruszać bezpośrednio z pracodawcą. Jeśli to co mówisz jest zgodne z prawdą, czy podjąłeś dalsze kroki by otrzymać niewypłaconą gotówkę za czas jaki przepracowałeś?

Nie idźcie doń pracować nigdy w życiu to człowiek prosto kłamie stosunki jak do psa dyspozytora w ogóle 0 profesjonalizmu zwłaszcza ten Paweł głupiec Od Marcina nie warto czekać sprawiedliwości on mówi jedno a czyni inne U jego pracują Ukraińcy i słyszałem takie że po odjeżdzie do domu on nie wypłaca pieniądze, pracował tam Włodzimierz on on nie dopłacił 6000 złoty mówi jedzie do domu ja wysłał i tak nikt nie wysłał.I takich historii można opowiedzieć setki

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Am trans Agata CHMIEL? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KASJER
Zielona
Netto Sp. z o.o.
Nie polecam

Nie raz słyszałem jak wyzywa swoich kierowców od najgorszych, do biura to aż strach wchodzić, wyzywa i grozi innym firmom. Niektórzy kierowcy tylko dlatego u niego pracują, bo daje zaliczki, a oni nie mają się za co napić, naćpać. Takich kierowców ma, więc niech się nie dziwi, że obciążenia idą. W biurze można się natomiast dowiedzieć wiele o jego życiu prywatnym. Ile to kobiet nie miał itp. Słoma z butów na kilometr. Zero profesjonalizmu. Nie pracujecie tam, za dużo stresu i pomiatania człowiekiem jak na tak niskie zarobki. W ZG jest dużo firm. Tą omijajcie

@Nie polecam

A jak sie nazywasz kolejny nieudaczniku Zdzisław CZ czy mongołek z Gorzowa który myslał ze to przedszkole ludzie naprawde jestescie smieszni na maksa

Krycha

ehh co tu gadac .... wyjechalem 3 tyg temu wrocilem i co i kasy polowa mniej ..... nie polecam.

User

Ja na miejscu Pana usunął bym nazwiska tych ludzi tak jak usuwa Pan negatywne komentarze. Bo to co Pan robi to podchodzi pod ar. 212 kodeksu karnego. A patrząc na posty ludzi i opinie o pańskiej firmie nie jest dobra. Firmy nie polecam.

Gal

Andrzej mówi prawdę, nie polecam. Kasa słaba. Nieszanujący siebie i innych ludzi właściciel. Tu było dużo więcej komentarzy, są systematycznie usuwane.

Marcin Szmatuła

Panie Andrzeju prosilbym o nie wypisawanie glupot na temat naszej Firmy posiadamy własny warsztat i po kazdym zjezdie auta trafiaja do własnej myjni a kierowcow ktorzy pracuja z nami od dłuzszego czasu jest okolo 10 na 15 aut reszta ktora przychodzi i odchodzi to ludzie ktorych to my nie chcemy i nie spełniaja oczekiwan spozniajac sie lub nie dbajac o własny dom czyli powierzony sprzet a tak na marginesie zapraszam do mnie do domu i sie przekonamy napisac mozna wszystko gorzej zeby pokazac i udowodnic.A kierowcy niestey ciagle kłamia lawiruja.A do sądu za co podac jak na kazdy kierowca dostaje to co powinien od razu po zjezdzie powtarzam po zjezdie. Przec co mamy historie paru ktorzy nabrali zaliczek i do dzis nich nie rozliczyl tak jak pan Dariusz Polaczyk winny 4 tys Sebastian Lasota okolo 5 tys Sławomir Greber wyrzucił towar pod zamknieto firma wpisał w Cmr ze towar zdany 11 tys obciazenia a juz nie mowie o wiecznych szkodach na pojazdach i obciazeniach za uszkodzony towar mogłbym tak pisac godzinami na tematy waszych pieknych historii.Proponuje podpisywać sie z imienia i nazwiska wtedy bedziemy mogli pokonwersowac i sobie przytoczyc kogo była winna nie spełnienia oczekiwan my jako firma płacimy bardzo dobrze na czas i rzetelnie. Takze goraco pozdrawiam. Marcin

Szczerze omijać z daleka tą firme ten niby Marcin to kawał gnoja z kasa leci w ciula a auta to syf pewnie tak samo ma w domu skoro nie potrafi zadbac o auta.. koleś patrzy tylko na zyski a nie na to by miec dobrych i zgranych kierowców zwalania sie jeden odrazu szuka jelenia nastepnego i tak w kolko. pracuje tam moze dwoch czy trzech kierowców co tam sa dlugo i sie go boja zamiast odejsc i podac do sądu.

Tomaszek

To w końcu jak to jest z tą firmą? Kto pisze prawdę?

Zostaw merytoryczną opinię o Am trans Agata CHMIEL - Zielona

Am trans Agata CHMIEL