Plast-Farb
2 8 14 5 1

Opinie o Plast-Farb

Filtruj opinie po kryteriach:

Dawid

Bardzo dobra firma ale dla ludzi chcących i potrafiących pracować!!!

Tak1Nie1
Gość
Nazwa działu: Produkcja
@Dawid

A jak ktoś nie potrafi?

@Gość

To nie opracuje długo albo będzie mało zarabial

Naszczesciebyłypracownik

Prywaciarz wyciskający z pracownika na maxa. Na początku umowa zlecenie zamiast umowy o pracę na okres 3 miesięcy. Później dają umowę ale i tak śmiesznie niska stawka godzinowa, premia jak im wiatr zawieje, czasem jest, czasem nie ma. Ogólnie zostali tam chyba sami starzy pracownicy, którzy boją się zmiany pracy.

Tak1Nie4
@Naszczesciebyłypracownik

Jak patrzę na co niektórych pracowników to powinni dawać umowę zlecenie na 5 lat

Magico

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie?

@Magico

Na początku na okresie próbnym najniższa jak wszędzie.. później zależy od podejścia zaangażowania chęci itp . Stawka godzinowa od 13 do 15 zl na początek. Później zależy.. ;)

Tak1Nie

Powiedzcie co się dzieje teraz w plast-farb? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

luc8888

Oszustwo zglasza sie do Prokuratury. To, ze jest rynek pracownika, nie oznacza, ze mozna wypisywac co tylko sie uroi w glowie. Decyduja fakty! Przedstaw je prosze. Ps. Nie jestem decydentem w tej firmie ale pracowalem tam i mile wspominam tamte czasy

Tak1Nie

@luc8888

skoro Cię z nami nie ma to musiał być jakiś ważny powód - może po prostu nie chciało się pracować i uczyć ?

TakNie

Co teraz dzieje się aktualnie w plast-farb? Ostatni post zamieszczony został 4 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Tak26Nie

Wilo

Nie polecam wręcz odradzam byłem i widziałem ten syf i oszustwo wobec pracowników.

Tak7Nie1

Xxx
@Wilo

Ale o co chodzi z tym oszustwem?

rico
@Wilo

bo chciałem tam zwrócić się o prace ale jeśli tak tam jest to sobie odpuszczę .

Tak10Nie1

Zostaw opinię o Plast-Farb - Toruń