Opinie o Kik Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kik Sp. z o.o. w Ostrzeszów

No cóż... Nic dobrego o pracy w tej firmie nie powiem. Niech samo to, że ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. faktur pojawia się średnio co 3 miesiące. Szybka matematyka i wiadomo, że kandydaci rezygnują po okresie próbnym. Widocznie wina leży po stronie kierownictwa... Ale przecież tam jest taka miła i przyjazna atmosfera... śmiech na sali. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Nie polecam, odradzam i współczuję tym, którzy przeszli przez takie trudne chwile jak ja.

@Kasiu.

Nie wiem, dlaczego dziwi Cię fakt, że odpisuję na Twoje komentarze (które tak „namiętnie” dodajesz od jakiegoś czasu) akurat w godzinach mojej pracy … przecież temat dotyczy firmy, w której pracuję. Poza tym, w przeciwieństwie do Ciebie cienię sobie mój czas prywatny (usunięte przez administratora) Sama odeszłaś z firmy 2 lata temu …i o ile dobrze pamiętam …to Twoje odejście trwało jakieś 1,5 roku, ale w końcu podjęłaś taką decyzję i super ! zmiany czasami są potrzebne …a może tutaj okazało się, że jednak niekoniecznie ?? Serio powinnaś zainwestować energię w swój rozwój czego Ci życzę …bo po co mam Ci życzyć źle (usunięte przez administratora) O moim „zwolnieniu” mówiło się dosyć głośno ??? hehehe to chyba musi Cię bardzo dziwić fakt, że ja nadal w tej firmie pracuje, spełniam się zawodowo, mam się bardzo dobrze no i przede wszystkim - nigdzie się nie wybieram (usunięte przez administratora) Serio nie mam czasu na bawienie się w dodawanie fikcyjnych komentarzy na tym portalu - są osoby takie jak Ty, które mają złe zdanie na temat tej firmy, ale powinnaś też zaakceptować, że są osoby, które chwalą sobie pracę w tej firmie – to tak w nawiązaniu do wywodu odn. wolności słowa, o którym pisałaś i podobno doskonale znasz znaczenie tych słów (usunięte przez administratora). Złoty środek – KAŻY SAM POWINIEN SPRAWDZIĆ, JAK PRACUJE SIĘ W KIK-u i czy ta firma jest dla niego czy ma jakieś inne oczekiwania (usunięte przez administratora) …a jaki inny cel mogą mieć imprezy integracyjne, których organizacją zajmuję się już od kilku lat hehehe ?? udział w takich spotkaniach jest dobrowolny i ma na celu jak sama nazwa wskazuje integrować pracowników i tych z biura i tych z budowy (usunięte przez administratora) Piszesz o problemach i o tym, że nie zostałaś zrozumiana – no szkoda, ale czy rzeczywiście powiedziałaś co Cię tak naprawdę „bolało” ? chyba też nie do końca, za to teraz dajesz upust swoim negatywnym emocjom.. ale na Twoim miejscu skupiłabym się na ważniejszych rzeczach w życiu (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kik Sp. z o.o.?

Bsb
@Ciekawy

W jakim sklepie ? Chyba pomylił Pan firmy. To są opinie o firmie budowlanej a nie odzieżowej.

Aneta

Jakie trudne chwile masz na myśli? Może te ciągłe odejścia spowodowane są jakimś złym wdrożeniem albo doborem kandydatów? Co o tym myślisz?

@Aneta

Oczywiście znów osoby od (usunięte przez administratora) Kikowskiego działają. Tą elokwencją aż zaczyna mi się ulewać. Zaraz się okaże, że te odejścia to nie wina nikogo z Kika tylko ludzi, którzy jeszcze przychodza starać się tam o pracę ???? niestety (usunięte przez administratora) ludzie doskonale znają te firmę jak i kadrę zarządzająca :) odejścia spowodowane złym wdrożeniem? A kto tam wdraża? (usunięte przez administratora) Które boją się że stracą (usunięte przez administratora)albo okaze się jeszcze ze ktoś inny jest od nich lepszy bo nie jedej jest ?? Przekazują tylko to co chcą a później chodzą na rozmowy czytaj "uprzejmie donoszę" do zarządu i mówią jaki dany pracownik jest beznadziejny leniwy i jak to się nie stara pracować itd itp. Może trzeba stara kadrę wymienic już na nową aby zmienić mentalnośc w tej firmie.

Lepiej bym tego nie ujęła. A szanownym osobom od PR'u chcę przekazać, że takie wdrożenie to tylko jest w teorii, a potem rób. A jak nie umiesz to Twój problem. Najlepiej zrzucić winę na nowego pracownika. Zaczynając pracę w tej firmie miałam naprawdę duże chęci rozwoju. Po miesiącu wstawałam z bólem brzucha i na samą myśl, że znów muszę tam iść miałam dość. Współpraca z inżynierami też pozostawiała wiele do życzenia. Oni nie wywiązywali się z obowiązków, a potem cała odpowiedzialność za brak współpracy z ich strony spadała na mnie. A zrzucanie winy na zły dobór kandydatów... no cóż sami sobie szpilkę wbijacie. Poszukajcie raczej winnych w swoich pracownikach i ich podejściu do obowiązków i nowych pracowników. Myślę, że wtedy szybciej znajdziecie winnych takich sytuacji.

Pracownik z 4-letnim stażem

Od dawna już nie zabrałam głosu na tym portalu – bo dla mnie jest on mało rzetelny i wiarygodny z uwagi na fakt, że jedna i ta sama osoba może dodawać nieliczoną liczbę np. negatywnych komentarzy pod różnym NIC-kiem. Nam i tak jest już wiadomo kim jest ta osoba, bo w internecie nikt do końca nie jest anonimowy i musimy mieć tego świadomość ;) Swoją drogę trzeba naprawdę mieć bardzooo dużo wolnego czasu by żyć cały czas tym co dzieje się u nas – a dzieje się naprawdę dużo dobrego i dziać się będzie! …więc spokojnie możesz nas uważnie śledzić dalej ???? Wszystkim dobrze wiadomo, że osobą od marketingu i wspominanego przez Was PR-u w firmie KiK jestem ja – Kasia Smółka i serio nie zamierzam się z tym kryć. Nigdy nie byłam i nie jestem odpowiedzialna za wdrożenie nowych pracowników – dlatego chciałam to sprostować ???? Chciałabym także odnieść się do Twojego komentarza … jeżeli rzeczywiście doszło do takiej sytuacji, którą powyżej opisałaś – jest mi naprawdę przykro i absolutnie zgadzam się z tym, że nie powinnaś tego doświadczyć tutaj, ani w żadnej innej firmie. Szkoda, że nie powiedziałaś nikomu o tym problemie, tak żeby można było w odpowiedni sposób zareagować i znaleźć rozwiązanie w tej kwestii. Nie tylko mi, ale szefostwu również zależy nam tym, żeby każdy czuł się u nas dobrze, a przede wszystkim, jeżeli dzieje się coś złego, żeby o tym mówił. Wiadomo mają dużo na głowie, ale jak coś złego się dzieje i tu nie tylko chodzi o problemy zawodowe, ale nawet osobiste, zdrowotne itp. zawsze starają się wysłuchać i pomóc. Dlatego naprawdę szkoda, że się nie otworzyłaś i nam tego po prostu nie powiedziałaś wcześniej. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie, każdy ma prawo do gorszego dnia…a ja nie zamierzam nikogo też tutaj usprawiedliwiać i wybielać. Jedyne z czym się nie zgadzam, to fakt, że na całą firmę i wszystkich pracowników patrzysz przez pryzmat, można powiedzieć jednej osoby. Każda sytuacja uczy nas czegoś na przyszłość, dlatego my również postaramy się wyciągnąć odpowiednie wnioski. Tobie szczerze życzymy powodzenia w innej firmie i żebyś spełniała się zawodowo i czuła się dobrze, bo to jest bardzo ważne i nie bała się mówić, gdy będzie źle ????

Kasiu.
@Pracownik z 4-letnim stażem

Kasiu, otóż muszę Tobie powiedzieć, że sądząc po godzinie o której napisałaś ten jakże wymowny, elokwentny komentarz wnioskuję, że wybielanie całej sytuacji i odpisywanie na takich portalach wpisane jest w Twój zakres obowiązków. Nie wiem czy wiesz, że swego czasu rozważano też zwolnienie Ciebie o czym mówiło się we firmie dość głośno. Portal ten jest dla Ciebie mało rzetelny i wiarygodny bo można dodawać tutaj niezliczoną liczbę komentarzy pod różnym nickiem. Słuszne spostrzeżenie, jednak wiem, że Robisz dokładnie to samo, stąd wiesz, że stosuje się takie praktyki. I co z tego że "Wam wiadomo kim ta osoba jest"?? Czy to spełnia już przesłanki groźby, szantażu, czy może na życzenie szefostwa chcesz zamknąć ludziom buzię? Takich bajek nie wciskaj, bo nie jedna osoba się wystraszy a nawet jeśli zaplacilibyscie za to jak np. płaci się za otrzymywane nagrody, to co z tym zrobicie? Wolność słowa-polecam zapoznać się z tą definicja :) Chwalicie się oraganizowaniem imprez integracyjnych. Otóż nie taki cel one mają jaki sobie wyobrażacie i przedstawiacie i prosze nie ciągnij mnie za język, bo wiem tyle że mogę za dużo napisać :) Otóż do dzisiaj mam takie doświadczenia z tą firmą, że niejednokrotnie będąc na rozmowie w sprawie "problemów" o których piszesz nie uzyskałam żadnej rzeczowej pomocy. Wiem, że stanowisko Cię zobowiązuje ale proszę Cię nie idealizuj rzeczywistości, bo wcale tak kolorowo nie jest.

@Kasiu.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kik Sp. z o.o.?

Pracownik KiK-a Nowy wpis

Umowa o pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony, lub B2B - to zależy od tego, czego potrzebujesz - można się dogadać ;)

Ja Nowy wpis
@Pracownik KiK-a

Po okresie próbnym na czas nieokreślony?? Nawet niektórzy obecni pracownicy nie mają umowy na czas nieokreslony

Ciekawy Nowy wpis

A ty jaką masz? Zlecenie czy na czas określony? Ktoś pisał że poza wypłatą nie ma żadnych benefitów. A pracownicy mają zniżkę na zakupy w sklepie? Jak tak to ile procent?

Bsb Nowy wpis
@Ciekawy

Moja opinia

Współpracę z firmą KIK będę bardzo dobrze wspominać, fajne warunki współpracy, bardzo korzystne zarobki jak na Ostrzeszów i okolicę. Zadania wymagające ale satysfakcjonujące duże możliwości rozwoju - wystarczy chcieć. Wielozadaniowość to zdecydowanie jedna z ważniejszych umiejętności, które przydają się w tej firmie. Miłym zaskoczeniem dla mnie były tak często organizowane imprezy integracyjne- widać, że Szefostwu zależy na miłej atmosferze w firmie i na tym aby każdy potrafił się z każdym dogadać/ współpracować no i miał okazję poznać wszystkich pracowników. Szefowie potrafią docenić i pochwalić pracownika. Firma wspiera talenty sportowe oraz wszelkiego rodzaju zbiórki dla potrzebujących - doceniam! Wiadomo jak w każdym biurze gdzie pracuje tyle kobiet zdarzają się zgrzyty i nie domówienia. No i jedna Pani która chciałaby o wszystkim w firmie decydować za szefa ,tutaj akurat w dziale kontrolingu. Ale myślę, że w każdym biurze trafi się taka osoba. Ogólną atmosferę w firmie oceniam na bardzo dobrą - wszystko zależy od nastawienia z jakim przyjdziesz. Polecam spróbować na pewno coś pozytywnego każdy dla siebie z tej firmy wyniesie.

Edyta

Ok atmosfera chyba zdaje się tu być w porządku, ktoś pisał nawet że jedyne co to wystarczy przyjść z dobrym nastawieniem a reszta zrobi się sama. ;) w sumie to motywujące. A opowiedziałby ktoś mimo wszystko o warunkach zatrudnienia tutaj na dzień dzisiejszy/ Czy cokolwiek się zmieniło?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kik Sp. z o.o..
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Bardzo fajna firma miła atmosfera i możliwość rozwoju. Pracownicy pomogą gdy jest taka potrzeba, byleby przyjść z dobrym nastawieniem. :)

Xx Były Pracownik

Zakończyłem pracę w kik jakiś czas temu, ale tylko z uwagi na przeprowadzkę do dużego miasta i serio nie rozumiem niektórych negatywnych opinii. Pracowało mi się dobrze i dużo się też nauczyłem przez ten czas. Zadania jak wszędzie wymagające i najlepiej na już, ale ogólnie wszystko zależy od tego jak sobie prace poukładasz. Minus dla mnie, że nie ma np. karty MultiSport - no ale też to rozumiem bo firma nie jest dużą korporacją tylko małą firma rodzinną i po prostu nie do końca się to opłaca. Plus za samochody służbowe, flotę, wyjścia integracyjne oraz pyszną kawe z expressu. Ludzie też w większosci ok, wiadomo zawsze znajdzie sie jakaś osoba mądrzejsza od innych - ale w jakiej firmie tego nie ma ?!

Pracownik z 4-letnim stażem

W Firmie KiK pracuję już kilka lat na stanowisku biurowym - na przestrzeni tego czasu muszę przyznać, że dużo się zmieniło - najbardziej cieszy fakt, że w dobrym kierunku. Wiadomo każdy jest rozliczany za to, za co jest odpowiedzialny. Na finanse nie narzekam, bo jak była potrzeba to firma dała mi możliwość dodatkowego zarobku. Przez ten mój okres pracy - bardzo dużo się nauczyłam i rozwinęłam - co jest dla mnie bardzo motywujące, bo cały czas się rozwijam i nie stoję w miejscu. Kadra Zarządzająca też bardzo zmieniła podejście do Pracowników i bardziej docenia to co robimy dla dobra firmy. Organizowane są wspólne wyjścia, wyjazdy na których Wszyscy możemy jeszcze bardziej się zintegrować... każdy pracownik na swoje urodziny otrzymuje upominek od firmy - z tym nigdzie się jeszcze nie spotkałam, a jest to bardzo miłe. Szefowie na prawdę spoko - nie zawsze mają czas to fakt, ale jak potrzebujesz pogadać to Cię wysłuchają i postarają się pomóc, jeżeli tego potrzebujesz. W swojej karierze zawodowej pracowałam w 4 innych firmach i serio mam porównanie. Dlatego nie rozumiem tych osób, które piszą o firmie w taki negatywny sposób i że nie znajdują żadnych pozytywów - albo po prostu nie chcę pisać o tym dobrym. Moim zdaniem każdy powinien się sam przekonać jak tak na prawdę pracuje się w KiK-u ;)

Urszula
@Pracownik z 4-letnim stażem

To pewnie są organizowane jakieś szkolenia? Skoro tak można się rozwinąć :)

@Urszula

Szkolenia jak dla mnie - to nie jedyna forma rozwoju - dla mnie to przede wszystkim ambitne zdania, które są mi powierzane i z których się wywiązuję i przy tym dużo sama się uczę. Jeżeli chodzi o szkolenia to z tym w firmie też nie ma problemu - jeżeli znajdziesz coś co bardzo Cię zainteresuje i efekty szkolenia będą miały pokrycie w codziennych obowiązkach, które do Ciebie będą należeć, to nic nie stoi na przeszkodzie. Przedstawiasz tylko konkrety swojemu przełożonemu i działacie z tematem ;)

Czy pracownicy w Kik Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Haha

Czy się dogadują? Tak ale na pokaz. Niby Twoi przyjaciele a za plecami donoszą na ciebie do szefostwa, z zawiści nie pozwolą awansować . Pamiętaj, nikomu w tej firmie nie możesz zaufać. Powstrzymam się i nie będę sypać nazwiskami choć bardzo mnie kusi choć jedno chyba wszystkim byłym i obecnym pracownikom znane nazwisko... ????

Aneta
@Haha

To ciężką tam macie atmosferę :/ A opłaca się praca w takich warunkach? Pensja ok?

Pracownik kik-a

Jasne, że dogadujemy się ;) aktualnie w firmie na prawdę panuje "rodzinna atmosfera" - nowe projekty, ciekawe integracje. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś kto na wszystko narzeka ... ja myślę, że każda osoba sama powinna spróbować i się przekonać.

@Aneta

Ja akurat na atmosferę aktualnie nie narzekam ;) Pensja uzależniona od doświadczenia, po 3 miesięcznym okresie próbnym z resztą jak wszędzie można rozmawiać o podwyżce. Na zarobki też nie narzekam. Jak wykazujesz chęci i zaangażowanie to w końcu zostaje to też wynagrodzone.

Były pracownik kik group

Bardzo mi przykro, że w Twojej głowie ta firma wygląda w ten sposób. Ale chyba dawno Cię tam nie było skoro wypisujesz takie głupoty. Atakowanie pracowników personalnie i wchodzenie w ich życie prywatne, jest chyba mocno nie na miejscu, ale świadczy tylko i wyłącznie o mało interesującym, mało rozwojowym i po prostu przykrym życiu atakującego. Jeżeli ktoś spełnia się życiowo i zawodowo nie ma potrzeby ani czasu wyrzucać swoich wewnętrznych frustracji w internecie. A jeżeli chodzi o firmę to bardzo pomogła mi się rozwinąć zawodowo i zdobyć mnóstwo doświadczenia.

Pracownik kik-a

Nie wiem kto jest po drugiej stronie, ale serio - dużo się zmieniło w przeciągu tych prawie 4 lat, od kiedy pracuję w kik-u. Miałam okazję pracować w 5 innych firmach w mojej karierze zawodowej i mam porównanie. Myślę, że aktualnie większość obecnych pracowników jest zadowolona i z chęcią wykonuje swoje obowiązki. Mi pozostaje tylko napisać, że przykro się czyta takie komentarze - bo świadczą one tylko o Twoim aktualnym niezadowoleniu /może z aktualnej pracy ?/, albo nadmiaru wolnego czasu ;) Po co siać taki "jad" ? Teraz wiele osób boli, że firma zaczęła się prężnie rozwijać i jest odpowiedzialna za kilka bardzo fajnych projektów m.in. w Ostrzeszowie ;) nie lepiej się tym Wspólnie cieszyć ? Serio życzę wszystkiego dobrego i obyś znalazł/znalazła swoją wymarzoną pracę, która spełni Twoje oczekiwania ...skoro w kik-u było Ci tak źle ;)

tu i teraz

żal mi osoby która pisze te bzdury - osobiście w kik jest mi bardzo dobrze - a osobie krytykującej (*były pracownik) współczuje nudnego życia ;-) skoro nadal żyje kikiem ;-)a być może właśnie bez takich osób jest tak dobrze - pomyśl były pracowniku

Edyta
@Pracownik kik-a

Czyli tak naprawdę w ostatnim czasie nikt nie odchodził, więc nie macie podejrzeń kto to może być? Ale faktycznie skoro piszesz, że od 4 lat jest lepiej to się dziwię co nagle takiej osobie musiało się przypomnieć, że po tylu latach postanowiła wylewać tu swoje żale. Chyba, że to ktoś z konkurencji?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kik Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Np. Takich że zarząd ma ciebie za nic i daje ci to wyraźnie do zrozumienia. Wystarczy że podpadniesz komuś na wyższym stanowisku szczególnie komuś będącym pupilem szefostwa i już możesz liczyć się albo ze zwolnieniem chociaż najczęściej jesteś obgadywany za plecami i robione jest Ci pod górkę, tłumaczysz się z tego czego nawet nie zrobiłeś lub co nie zależało od ciebie aż w końcu sam się zwolnisz bo stwierdzisz że nie da się w tej firmie i z takimi ludźmi pracować

Bdj

Jeśli mogę doradzić to nie ufaj NIKOMU w tej firmie. Nie znajdziesz tutaj przyjaciół, nie licz na to że pomogą Ci w wykonywaniu zadań, Ze pomogą Ci awansować, że będą wspierać, będa ale robić dobra mine do złej gry, i udawać że stoja za Tobą murem, a za plecami pójdą po trupach do celu ???? ogólnie popytaj w mieście, każdy zna te firmę i wie jak się w niej pracuje dlatego że dużo osób tam pracowało i odeszło przymusowo lub dobrowolnie. Zgadzam się z opinia powyżej

KIK

Tak jak w każdej wolnorynkowej organizacji zarówno pracownicy, jak i przełożeni maja swobodę w podejmowaniu decyzji. Podłoże ich w każdym przypadku jest indywidualne, wobec tego powody zakończenia współpracy i jej formy także. Byłym pracownikom KiKa życzymy powodzenia, a aktualnie rozpoczynającym z nami przygodę, aby była najlepsza w ich karierze.

Cała prawda
@KIK

Taka odpowiedź utwierdza mnie w przekonaniu że stosujecie państwo podejście "tak właśnie jest ale możemy robić co chcemy" i nie robicie nic aby zatrzymać pracownika tylko tkwicie w przekonaniu że pracownicy ustawiają się do pracy u państwa z nadzieja w kolejce czyli potwierdza się to co słyszałem. Otóż jak widać "stabilne zatrudnienie" "możliwość rozwoju zawodowego" i "praca w zgranym zespole" tylko w ogłoszeniach o prace. Przygoda najlepsza w karierze... Chyba raczej wnioski i doświadczenia na przyszłość jak nie dać nabrać się na dobrze napisane ogłoszenia o pracę. Bylym pracownikom życzycie państwo powodzenia? Nie usłyszałem nic dobrego po odejściu od państwa co mogłoby potwierdzać ze życzycie im tak dobrze jak piszecie.

Czy Kik Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Joke

Ani karty multisport ani żadnych innych profitów pozapłacowych.

Norman

Jak się pracuje w dobie pandemii? Czy firma w ogóle potrzebować będzie pracowników?

Jak jest z awansem w KiK Sp zo.o.?

Joke

Awans gwarantowany tylko w ogłoszeniach o pracę. Nie masz na co liczyć.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w KiK Sp zo.o. ?

True

Myślę, że jednak styl nakazowy. Choć znaczenia ma też to, jak blisko Zarządu jesteś. Im bardziej jesteś skłonny do donoszenia na innych współpracowników tym masz lepszą pozycję i lepsze warunki pracy i płacy.

Edward
@True

Jesteś w stanie opisać zakres obowiązków, które mają pracownicy zatrudnieni w tej firmie? Chciałbym ustalić ogólnie, jak wygląda praca w tym miejscu, dlatego informacja o zakresie obowiązków może być dla mnie bardzo pomocna.

Hahaha
@Edward

Bardzo pomocna do ustalenia tego kto ten komentarz napisał. Słyszałem że szefcio chce wyciągnąć konsekwencje za to

Podwykonawca

Firma niepłaci .(usunięte przez administratora) Omijać !

Poszkodowany
@Podwykonawca

Mi zapłacili ale dopiero po roku .Nie uwzględnili 50 % wykonanych prac.Bezwzgledni .Nastawieni na zysk kosztem podwykonawcy.

Bardzo dziwna firma. Dużo narad, mało konkretów. Chaos i lata 50te w zarządzaniu i koordynacji. Pracownika wycisnąć jak cytrynę i papa. Płace standardowe w Ostrzeszowie. czyli 2 z przodu na kierowniczym stanowisku. W 2018 roku! Ukraińscy murarze zarabiają więcej. Nie polecam.

O.N.A.
@anonymous

Faktycznie musiałeś mieć ciężką sytuację, bo nawet pracownicy biurowi tej firmy zarabiają więcej. Ale "Jaka praca taka płaca". Pracownika wycisnąć jak cytrynę można ale jeśli jest z czego wyciskać. Może "Ukraińscy" murarze wykazują większy angaż w pracę, dlatego i zarobki mają większe.

Zostaw merytoryczną opinię o Kik Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Kik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kik Sp. z o.o.?

Kik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sportowa 6a
    63-500 Ostrzeszów