Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska w Rudunki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska w Rudunki

anonimm

Pracuję w tej firmie od dłuższego okresu czasu i nie mam na co narzekać. Od pewnego czasu są wprowadzane zmiany na lepsze. Jestem zadowlowny

@Robert

Za moich czasów ( pracuje ponad 5 lat) nigdy nie było problemów z wypłatami. Zawsze byly/są płacone na czas, wprowadzone zostały premie, bony, paczki na święta. Nie ma na co narzekać

„ Nie znaleziono propozycji pracy” znaczy co po rekrutacji na fakturzystkę już? Dajcie znać, czy już po fakcie. Bo liczyłam jak usłyszałam od znajomej o ofercie, że da radę. Mam już serdecznie dosyć mojego aktualnego miejsca pracy i chciałabym przejść gdzieś indziej. Co ile się pojawiają oferty tu?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska można pracować na pół etatu?

Widzę, że kilka miesięcy temu szukali pracownika na stanowisko konserwatora chłodni i klimatyzacji. Chciałem zapoznać się z wymaganiami i tym co oferuje firma, jednakże stare ogłoszenie już się nie ładuje. :c Dlatego moglibyście mi napisać, jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować na tym stanowisku? I na jakie wynagrodzenie (tak około) można liczyć? Dajcie znać, liczę na Waszą pomoc...

anonimm

Robert
@anonimm

Co się zmieniło na lepsze? Czytałem że wcześniej były jakieś problemy z wypłatami. To się poprawiło czy też inne warunki? Jak już chwalisz firmę to powiedz z jakiego powodu? :)

@Robert

Firma Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska prowadziła rekrutację na stanowisko POMOCNIK OPERATORA W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Sajpan

Pań prezes orlat nie płaci na czas pensji i tyle w temacie ,zero szacunku!!!!

Krzysia

Co się dzieje w Inowrocławiu? Bardzo często jest ogłoszenie o rekrutacji. Jest tylko jeden punkt.

Marci

Chyba żart obcinane są pensje urlopy źle płacone (usunięte przez administratora) na wszystkim na święta nic 0 żadnych bonów pieniędzy nic ludzie się zwalniają tylko wymagania z kosmosu i pieniądze do ich kieszeni to jest git aaa i śmieszne pieniądze reszta pod stołem porostu nie polecam

@Marci

Ucinane pensję ?? Chyba trzeba cos odstawić albo się w pracy nie stawić wtedy premia mniejsza.Ogólnie to można bardzo ładnie zarobić. Sam pracuje tutaj kilka lat i na zarobki nie ma co narzekać.

Jest OK
@Marci

Jakieś bzdury. My z mężem jesteśmy od 2014 roku i kasą nie było problemu chyba że ktoś kombinuje. Dużo ludzi jest w zakładzie i wiem że nie wszystkim musi pasować, ale to powyżej to jakaś bzdura...

@Anonim

Sorry nie wiem kto Tobie płaci za pisanie tych bzdur pracuje to wiem jak to wygląda robią nas w (usunięte przez administratora) dostałeś coś na święta??? To nasze pieniądze nasz socjal urlop powinien być placony 100 % ???? porostu brak słów duzooo więcej mogę napisać potrzebna jest kontrola żeby konkretnie firmę przetrzepala wypłaty stawka godzinowa urlopy itd to jakaś kpina nie polecam nie będę się rozpisywał ale kiedyś noga się powinie wszystko wyjdzie na jaw pozdr Marci

Kolega Arka
@Marci

Fakt że dwie listy płacy chodzą po firmie przy wypłacie. Socjala nikt nie widział ????

@Anonim

Cześć, wspomniałeś, że w Dróbaleksie można bardzo ładnie zarobić - czy przybliżyłbyś ile mniej więcej? I jak wyglądają wspomniane premie? Co trzeba zrobić aby się na nie załapać i ile wynoszą? :D

@Marci

Chyba Firmy pomyśliłeś. Urlopy i wszystko jest płacone w 100%, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) … premie i paczki na święta również są . Nie wiem w jakiej Ty firmie robiłeś skoro masz taka opinie. Raczej Tobie ktoś płaci za pisanie tych bzdur ….

@Anonim

I dwa lata temu też tak było? Bo weź poprawkę na to kiedy to pisał. Ciekawe czy dalej tu pracuje?

@Barbara

No 2 lata temu również nikt nikogo na urlopy nie oszukiwał, więc nie ma znaczenia czy pracuję teraz czy pracował 2 lata temu....

@Anonim

A widzisz, bo nie wiedziałam, że dwa lata temu też tu byłeś, że to wiesz. To jaki staż pracy masz za sobą tu tak właściwie? Wpływa on na wynagrodzenie?

W ostatnim czasie wprowadzane są zmiany na lepsze. Nie ma się do czego przyczepić !!

Kulturalna

Byłam tam. I powiem tak. Jeżeli ktoś chce (I MUSI) pracować, to zaciśnie zęby i będzie znosił niepoważne traktowanie. Szef jest bardzo specyficznym człowiekiem. Jeżeli jednak macie w sobie za mało cierpliwości, samozaparcia i słabą odporność na stres, to nawet nie aplikujcie.

@Kulturalna

Czyli według Ciebie jedynie jeśli chodzi o układy z szefem są tu problemy, cała reszta ok?

Kulturalna
@Barbara

@Barbara gdyby było wszystko ok, nie wisiałyby non stop ogłoszenia o pracę

@Kulturalna

Aha, a w takim razie co według Ciebie jeszcze tu było nieodpowiedniego? :/

Zarobki na dobrym poziomie, jestem traktowany jak najbardziej uczciwie, nie mam żadnych uwag co do pracy i zarobków.

Aplikujący

Witam. Firma nadzwyczaj niepoważna i nieodpowiedzialna, nawet przy rekrutacji na stanowiska Dyrektorskie.

@Aplikujący

Aplikowałeś jako osoba z zewnątrz na dyrektora tutaj? A to nie robią tutaj jakiś awansów wewnętrznych na takie stanowisko? Ogólnie to piszesz co i jak, że aż tak Ci się nie spodobało?

zaciekawiona

Nowy koordynator??? śmieszne,czy tą Panią któś weryfikował? dlaczego nie pracuje w poprzedniej firmie??czy była lojalna i uczciwa?

gość

zła firma

Gabriela
@gość

Widzę, że nie jesteś zadowolony z Dróbaleks. Ale nie uzasadniłeś swojej opinii w żaden sposób. Możesz wyjaśnić, co konkretnie nie odpowiadało Ci w tej pracy? Byłoby super.

Weronika

Witam, mam pytanie czy przyjmując się do pracy w zakładzie,wymagane są badania sanepidu? Czy już po zatrudnieniu pracodawca kieruje na badania do przychodni? Możecie napisać?

@Weronika

Nie polecam

Badania
@Weronika

Zależy na jakie stanowisko składasz - zadzwoń to Ci wytłumaczą wszystko.

Nie podam

Ja jestem parę lat i nie mam problemów. Pracuje ze 200 osób więc musi być ok.

Pracuję w tej firmie od dłuższego okresu czasu. Praca nie należy do lekkich ale można dobrze zarobić. Jestem traktowany uczciwie.

Śmieszny właściciel

Bardzo nieładnie się właściciel wobec mnie zachował jak przyjechałam na rozmowę kwalifikacyjną. Niegrzeczny i zacofany typ.

Jerzy

Kadra na najwyżśzym poziome

Weronika
@Jerzy

Pracujesz w Dróbaleks? Jeśli tak to na jakim stanowisku? Możesz napisać coś o wynagrodzeniu?

D.

Kadra jest przyjazna a zarobki są na dobrym poziomie. Pracuję 3 lata i nie mam uwag, D.

Stefan

Posądzanie innych o niewłaściwe zachowanie to nie jest sposób na wyjaśnienie swojego małego zainteresowania pracą!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska - Rudunki

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska?

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny M. Mroczkowska