TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.

Opinie o TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.

Joanna

@anonymous, jak na razie mamy bardzo mało opinii na temat TG Ersatzteile Polska. Twoja, w postaci lakonicznego - jest OK, zachęca do zapytania o szczegóły. Zatem, jeśli możesz, to napisz w kilku słowach, jakie argumenty przemawiają za taką oceną. Co,Twoim zdaniem, jest największym atutem firmy na lokalnym rynku pracy. No i oczywiście co nieco na temat relacji między pracownikami różnych szczebli i możliwości awansu w ramach struktury firmy.

Anita

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

anonymous

Co sadzicie?

anonymous
@anonymous 25.05.2018 20:46

Jest ok

Joanna

Nikt nie udziela się na wątku, a na stronie internetowej TG Ersatzteile widziałam ofertę pracy na specjalistę ds. obsługi klienta. Oferują umowę o pracę i jak piszą dość dobre wynagrodzenie. Ktoś jest w stanie te warunki pracy potwierdzić?

Super atmosfera.

Zostaw opinię o TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o. - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.