Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy

Kielce

Opinie o Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy

Klient

W większości co tu jest napisane to tylko opinie.Opinie, które zostały powtórzone przez osoby, które są zazdrosne lub boli ich to że ta Kancelaria dalej działa na rynku i dobrze sobie radzi. To nie są FAKTY!!!!! A osoby, które oczerniają tą KANCELARIĘ nie znają szczegółów tylko powtarzają niestworzone rzeczy.

Firma BHP

Trzeba zajrzeć na ich stronę www.k-prawna.pl tam widać kogo obsługują, ile mają klientów, jakie maja nagrody i za co więc po to takie głupoty wypisywać? sam nie wiem ? Ja jestem zadowolony z tej Kancelarii, pracują tak jak chcę, zawsze w terminie, zawsze na czas, zawsze profesjonalnie co inni mogą tylko o tym pomarzyć. Pozdrawiam Piotr

klient

Podjeli sie sprawy wiedzac ze przegraja albo liczyli na cud lub nie mieli wiedzy i po kilku latach przegrali z kretesem kase wzieli po drodze stracilem kilkanascie tys na niepotrzebne ruchy ktore nic nie wnosily do sprawy wedlug nich wszystko jest ok zrobili co mogli ( zastanawiam sie nad pozwaniem ich o zwrot kosztow i zadoscuczynienie za poniesione straty ) jeden z ich prawnikow katastrofa tylko kasa chcial ciagnac przegrana sprawe za nastepna oplate masakra jedyne co, to maja skuteczna windykacje ale odbierac kazdy umie majac nakaz i policje za soba bioro pelne podziekowan Podejmuja sie spraw przegranych biora kase a pozniej mowia NO WIE PAN CHCIELISMY PISALISMY ...... NIE UDALO SIE Opinie pozostawiam czytajacym to

To nie prawda
@klient 26.03.2017 12:38

Ile płaci ci konkurencja aby takie brednie pisać? a może sam masz taka konkurencyjną kancelarię i Ci coś ściska że oni już są 11 lat a Ty klepiesz biedę i zastanawiasz się czy może ktoś przyjdzie abym coś wyrwał ? zarobił? Ale jak to się mówi jeśli piszesz tak o tej Kancelarii to znaczy że się jej boisz, to dobrze bo jak jesteś dłużnikiem może? to lepiej ich omijaj z daleka bo kasa będzie odzyskana. Więc dobrze że tak piszesz , takie brednie, coś po prostu się dzieje prawda?????

klient

Nie polecam tyle w temacie

AADOWOLONY KLIENT

Szanowny Niezadowolony Kliencie, Wszyscy co znają tą kancelarię a zwłaszcza ich właściciela dalej z nimi współpracują i są zadowoleni. Do każdej osoby podchodzą indywidualnie i cieszą się dobrą opinią . Nigdy się na nich nie zawiodłem i współpracuję z nimi już prawie 10 lat.Wszystko robią na czas z pełną profesjonalnością. Mogę ich polecić z czystym sercem !!!!! TO BARDZO BOBRA KANCELARIA ZNAJĄCA SIĘ NA RZECZY!!!!!!

niezadowolony klient

Niestety czasy swietnosci tej kancelarii dawno minęły wraz z odejściem grupy dobrych pracowników. Znali sie na rzeczy i robili swoje a szef, przerost myśli nad treścią. W końcu wychował się u Grzegorza Jasiaka i powoli zaczyna to samo robic.....

Obrońca
@niezadowolony klient 20.02.2017 17:09

Niestety czasy świetności tej kancelarii są dalej bo mają klientów bardzo dużo i są skuteczni a pracownicy którzy tam nie pracują to albo robili na boki albo w ciula i dlatego nie pracują. Jeśli jesteś taki niezadowolony Klient??? to skąd wiesz że właściciel uczy się od jakiegoś Jasiaka, jeśli znasz to nazwisko to znaczy że pracowałeś też u Jasiaka , jeśli tak piszesz to zostałeś pewnie wykopany z tej pracy od obecnego właściciela który działa w TYM SAMYM MIEJSCU JUŻ PONAD 10 LAT! i jest już na rynku pod swoim szyldem JUŻ PODAN 10 LAT! a inni płaczą szukają pracy albo im żal d..e ściska jak Tobie tzw. niezadowolony Kliencie. I wszystko na temat.

ya

nie polecam - za wszelką ceną próbują wyłudzać pieniądze - tak doradzali klientce ze narazili ja na wysokie koszty niecelowej egzekucji

ale kłamstwo
@ya 19.07.2016 13:12

Klientce czyli nie Tobie więc głuchy telefon działa? co ????

Chyba ktoś pomylił kancelarie !!!!!!!!!!!!!!! Oni zatrudniają na umowę i zarabia się bardzo dobrze!!!!!! Jestem ich pracownikiem od kilku lat i nie narzekam!!!!!

Anonim

Bardzo ciekawe, taka wspaniała kancelaria a umowy z pracownikami nie podpisała, tylko praca na czarno za grosze - 600 zł na miesiąc. Zatrudnia pracowników którzy zgodzą się pracować za te marne grosze. Niestety sama tam kiedyś pracowałam zaraz po studiach, ale krótko. A rekrutacja składająca się z dwóch etapów, śmiech na sali.

anajomy anonima
@Anonim 30.08.2013 23:11

To znaczy co ale krótko... taka z ciebie pewnie pracownica.... po studiach to nic pewnie nie umiałaś i chaciałaś kokosy zarabiać????

Grigori

Więc mamy nową wizytówkę Kielc, coś pięknego, humor do końca tygodnia zapewniony!!!!

Ja z tą Kancelaria wpółpracuje, to profesjonalna i fachowa kadra prawników a ostatnio byłem na rozdaniu NOVATORA Kieleckiego i ta właśnie Kancelaria otrzymała certyfikat RZETELNY PRZEDSIĘBIORCA co świadczy samoza siebie. A dzieki Panu [usunięte przez moderatora] to i Kielce są rozpoznawalne jak Oni sami.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy