Opinie o Gala BBG Wojciech Boksza w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala BBG Wojciech Boksza. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gala BBG Wojciech Boksza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala BBG Wojciech Boksza w Biała Podlaska

klient

Polecam produkty! Wszystko zrobione na czas.

MONIKA Nowy wpis
@klient

Zadowolony klient! Właśnie o to chodzi, firma robiąc dobry produkt, buduje swoja markę i pozycję na rynku. To oczywiste, że potrzebuje odpowiedzialnych i zaufanych pracowników. Rotacja wśród załogi jest sytuacją naturalną, jeśli trafi się "leniuszek", "pijaczek "czy " lepkie rączki" to szybko kończy karierę. Dlatego lepiej się nie chwalić, że pracowało się gdzieś dwa tygodnie lub miesiące. Pracodawcy też to czytają. Mało tego, konsultują też wiedzę o pracownikach między sobą. Jak myślicie, po co wypisujecie w CV poprzednie miejsca zatrudnienia? Także radzę się zastanowić zanim zaczniecie propagować w pracy zachowania jak lenistwo, pijaństwo czy bycie na kacu.

Pojawiła się rekrutacja dla montera-mechanika przy pracach montażowych nowych lawet i przyczep samochodowych. Myślę o wysłaniu CV tylko trochę zaniepokoiły mnie komentarze o minimalnej wypłacie i do tego ciągłym monitoringu. Na prawdę szef aż tak nadzoruje pracę przez kamery? Dajcie info czy coś się poprawiło bo zależałoby mi na przyjaznej atmosferze w robocie.

Bolek Nowy wpis

Powiem ci że jest tam duza rotacjia łudź b atmosfera jest (usunięte przez administratora) Kamery wszędzie szkoda że jeszcze nie w (usunięte przez administratora). Synowie jego latają z alkoholem jak cię złapią np.na (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) ci 500 złotych wiem bo dla jednego co koło mnie pracował był zkacowany i mu (usunięte przez administratora) 500 stów i kazali iść do domu. Atmosfera jest tam do dupy.Ja jak po paru dniach odeszłem to zapłacił mi od najniższej krajowej. Szukaj coś innego mój kolega co tam pracował kilka lat też olal ich i pracuje koło domu u innego pracodawcy.

@Bolek

No, ale to ma się nijak, że w ofercie proponują dobre warunki pracy... Ja jestem dosyć zainteresowany tą pracą tylko daj znać jak realnie to wygląda z umową na tym stanowisku. Akurat czytam ogłoszenie i forma zatrudnienia jest stabilna, w oparciu o umowę o pracę. Tylko na jaki okres?

Bartosz

Nie polecam tego miejsca pracy ze względu na różnorodność wypłat(jestes jedynie pewny ze zarobisz najniższą-a obiecują góry,jak dochodzi do wypłat to zawsze są wymówki ze nie było normy spełnionej ,chociaż jak pracowałem ponad rok,to i tak nigdy się nie dowiedziałem prawdy o co chodziło z tą normą,bo co miesiąc ją chyba sobie zmieniali) brak jakichkolwiek odciągów dymu spawalniczego ,o podstawowe narzędzia czasami tez trudno ,cały czas siedzą i obserwują na kamerach , Brak ekranów spawalniczych między stanowiskami pracy,przez pierwsze 2-3 miesiące traktują Cię dobrze ,pozniej juz trzeba stamtąd uciekać

Kaja
@Bartosz

A na umowie jaka jest kwota wpisana, najniższa ? Jest tu okres próbny, żeby się rozeznać co i jak? No i jak ktoś by chciał więcej zarobić, to może płacą za nadgodziny?

Bartosz
@Kaja

Na umowie najnizsza ,pierwsza umowa na miesiąc, później na trzy ,a następna czas nieokreślony z tego co pamiętam.

Artur
@Bartosz

Nie polecam też, wytrzymałem tam parę dni bo nie mogłem patrzeć na ten wyzysk łudź, brak narzędzi, cały czas monitoring przez albo szefa albo jego synów..Nie polecam tego (usunięte przez administratora) już lepiej iść do aluteam!!

...

Nie polecam tego miejsca pracy. Po przepracowanych kilku latach,odeszłam szefostwo ze złości nie wypłaciło mi wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Panuje tam isty kauchost.

Justyna
@...

A może jakieś szczegóły co do samej pracy? No bo to w końcu kilka lat. Jak wygląda kwestia urlopów? Firma nie robi problemów, jak ktoś chce wziąć urlop, czy jakoś narzuca daty, gdy pracownicy mogą wziąć wolne?

Renata
@...

Ktoś tu też wspominał, że jak zakończył współpracę to na konto wpłynęła najniższa krajowa. Ktoś jeszcze się żalił na takie sytuacje? Ogólnie to próbowałaś się z nimi dogadać co do tego wynagrodzenia? Jakie są tłumaczenia z ich strony?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gala BBG Wojciech Boksza po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku ŚLUSARZ-SPAWACZ. Jaki był jej rezultat?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Gala BBG Wojciech Boksza?

ga18

pierwsza na okres próbny pełny etat od miesiąca do trzech następna 2-3 lata lub czas nie określony

@ga18

czyli zgodnie z KP? a jeśli chodzi o stosunek stawki co do kolejnej umowy? są one różne dla poszczególnych osób czy sztywny standard jest utrzymywany?

Szukam pracy w mieście Sławacinek Nowy. Zainteresowała mnie oferta firmy Gala BBG Wojciech Boksza. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4300 ?

Mały

Cześć. Ja pracowałem u niego że 2 lata temu to ma tam istny (usunięte przez administratora). A jak żuciłem to po tygodniu lub dwóch to przelał mi tylko od najniższej krajowej .Także to co on wypisuje na ogłoszeniach to jest o kant (usunięte przez administratora) pobić bo jak rzucisz bo ci robotą się nie spodoba to ci zapłaci od najniższej.

@Mały

a można spytać jaka ta umowa między wami ostatecznie była? bo nie wspominasz o niej a zasady by mnie interesowały. piszesz też, że to dwa lata temu było czyli stanu bieżącego nie znasz? nie wiesz jak działa?

@Paulina

Umowa zlecenie!!Nie znam na dzień dzisiejszy jak tam jest?Ale za pewne nic się nie zmieniło? Jak by płacił normalnie i Umowa by była oky to bym z miłą chęcią pracował tam a nie szlajał się za granicą. Na umowie o pracę napewno nikt ci nie da takich pieniędzy bo by musiał pond 10 tysięcy złotych za ciebie wywalić co miesiąc. Także dowiedz się jaką daje umowę i od jakiej stawki odprowadzane są do zusu składki? Jeśli od najniższej to niech szuka dalej.

Halinka

Firma zatrudnia kobiety na produkcję przyczep?

Helena
@Halinka

Nie wiem ale w sumie też się chętne dowiem. Jakąś ofertę pracy mają w tym temacie że pytasz? Jakieś wymagania tam podali?

Na jakie benefity można liczyć w Gala BBG Wojciech Boksza?

Mały

Powiem ci jedno że jak zatrudniałem się u niego jako spawacz to obiecywał góry złota ile to u niego nie zarobię. Jak odchodziłem od niego to wypłacił mi od najniższej krajowej także nie polecam bo jest tam niezły (usunięte przez administratora) i duża rotacja ludzi ale co się dziwić jak stoją nad tobą z batem i wszędzie są kamery.

Helena
@Mały

Serio? Ale te kamery są bo są czy siedzą i was sprawdzają? Macie w ogóle tam chwilę na przerwę?

@Helena

Siedzą i obserwója ludzi czy robisz czy nie robisz.A jak złapie cię na kacu lub wypitego to zabierze Ci kasę i to sporą. Z alkomatem jego synowie latają i sprawdzają ludzi także tam jest gorzej jak w Aluteam. Nie polecam zresztą cały czas ludzi tam szukają bo ludzie odchodzą po paru dniach pracy

@Mały

Po takim czasie to raczej już do tych kamer szło przywyknąć? Dalej te rotacje są czy się coś ustabilizowało może?

Spawacz

Nie polecam że względu na różnorodność wypłat raz taka raz taka rozbieżność 500 - 600 zł. Ustalone normy w pracy liczy się tylko ilość lawet tniesz profile to dla pracodawcy za darmo pozdrawiam

Szybki
@Spawacz

Jak wyżej. robota na akord, placa różną zazwyczaj kilkaset zł niższa od ustalonej a w dodatku pod stołem... Warunki pracy tragiczne, suwnice bez atestów, brak narzędzi i fatalna komunikacja między pracownikiem a kierownictwem. Zwracasz im na coś uwagę to w odpowiedzi "tak, dobrze, poprawimy to" i nic się nie zmienia. Na szczotkę do zamiatania czekasz miesiacami. Warunki dla spawaczy to już wgl porazka. Serdecznie nie polecam. Lepiej się zastanów 3 razy zanim podejmiesz tu pracę

Spawacz
@Szybki

2 lata od mojej opinii a nic się nie zmieniło, szkoda do tej pory fajna brygada by byla

@Szybki

Jak to maszyny nie mają atestów? To dział BHP się tym nie interesuje?Może trzeba to zgłaszać aż do skutku, bo tu chodzi o bezpieczeństwo zatrudnionych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Gala BBG Wojciech Boksza - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Gala BBG Wojciech Boksza?

Zobacz opinie na temat firmy Gala BBG Wojciech Boksza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gala BBG Wojciech Boksza
  • Sławacinek Nowy 26