Opinie o Grac Bud w Mrocza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grac Bud. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grac Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grac Bud w Mrocza

klient Nowy wpis

Zwracam się z apelem by dokładnie przyglądać się materiałom które kupuje ta firma. prosze to na bieżąco kontrolowac bo kupują materialy niezgodne z wyceną . To wazne i kosztowne sprawy, tak samo grubości , wysokosci fundamentów czy innych betonów , grubosci powłok, tynki i posadzki , styropiany i inne np. jakości i rodzaje fabr, plytek , gresu , przekroje przewodów elektrycznych i tym podobne, gęstośc wełny , styropianu , wszystko kontrolować , wszystko bardzo dokładnei to ich znane metody na kazdej budowie ,

bubel Nowy wpis
@klient

czy mona sie skontaktowac z panem w celu informacji

Koparek Nowy wpis

Jak można od lat jak słyszałem.działać tak jak oni ? Kto to jest ze zaden urzad nie interweniuje. Duzo uslug bez faktur. W szatej strefie .

Kamila Nowy wpis
@Koparek

Szarej? A co konkretnie słyszałeś o tym wszystkim?

ewa z

Co tu komentować? Jeden kontakt wystarczy by wyrobić sobie zdanie o firmie i szefie. Obelgi , bluzgi, obgadywanie innych firm z branży to stały element rozmowy . A po sobie choćby i spalona ziemia . Nadrzędna zasada która jest ich wyznacznikiem to brak zasad. Do podpisania umowy prawie anioł , a póżniej? kto miał wątpliwy zaszczyt ten wie o czym pisze.

Kamila
@ewa z

Zaraz, Pani jest klientką? I ten Pan tak przy Pani się wysławia? To co się dzieje po tym całym podpisaniu?

@Kamila

Trzeba innym otworzyć oczy jaka to Firma, jacy pracownicy, jak wygląda wykonywana praca za jaką człowiek płaci a nie ma wykonanej albo po prostu spapraną :-(

Kamila
@bubel

Ale to możliwe, żeby przy klientach tak się działo?

Klient

Nie polecam firmy, nie przykładają się do wykonywanej pracy.

Ryszard
@Klient

A konkretnie to do czego się nie przyłożyli?? Nadzorowałeś te roboty, czy po prostu przy odbiorze zauważyłeś niedociągnięcia? Według mnie na takie sytuacje trzeba od razu reagować. Rozmawiałeś na ten temat z właścicielem firmy?

Bizon
@Ryszard

Ciężko się dogadać. Trzeba by było stać cały czas nad głową

Janusz
@Bizon

Jak wyglądają relacje z innymi pracownikami i przełożonymi? Czy dochodzi do jakiś spięć i niedomówień?

zgadzam się z tą opinią

@Klient

Chyba wszyscy nie boja tego właściciela G. Mroza . Ludzie proszę wypowiadajcie się o nim, on nie jestem Panem władcą i nie można tak że sobie pogrywa z ludzmi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grac Bud? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient

Nie uwierzy pan ale pana sława dot.kombinowaniu z jakoscią i klasą materialow wyszla daleho poza mrocze i wąwelno . Czy naprawde kupienie innej gestosci styropianu lub welny mineralnej niz w projekcie jest az tak oplacalne ? Zaoszczedzil pan 200 zl i co to panu dalo? Nie rozumiem tego wogole . Jak mozna byc tak nikczemnym by oszukac moja ciocię . Czlowieku wstydz sie.Zasiagnalem opini o panu ,jest fatalna .

Dagmara

W jaki sposób są u was rozdzielane premie?

Oj jak dobrze ze jest teraz duzo pracy w innych firmach . Odejdzie mu na emeryture brygadzista to grzesio znow mundurek wdzieje i bedzie glazure ukladal w ten oto sposob historia sie zamknie . A teraz powaznie .Dlaczego jeszcze nie znalazl sie nikt kto mu pokaze kim on jest i gdzie jego miejsce . Krzyczec na budowie złamasie to mozesz na swoje dzieci a nie na pracownikow .To ze ludzi nie szanujesz to wiemy .To ze sasiadow nie szanujesz to wiemy . To ze jestes cwaniak to wiemy . Wiemy tez jak na przekargach lody kr ...s Ale dlaczego jeszcze nie poniosles konsekwencji tego nie wiemy . I tego w jaki sposob przeszedles testy by dali panu strzelbe tez nie wiemy. Szanuj pracownikow skoro jeszcze przez chwile ich masz . Mnie obraziles i to bylo niepotrzebne Mróz. Zlo powraca a pan nie wyciągnal.z histori wnioskow ze nic sie nie dzieje bez przyczyny.Duzo zla pan wyrzadzil pracownikom,klientom,dostawcom. Moje dzieci gdy cos robie zle mowia mi oj oj Ja to mowie panu -oj oj . Niedobry z pana czlowiek

Ciekawe jak byś się czuł jak przy ludziach właściciel by cie wyzywał od (usunięte przez administratora)na budowie

Józef

Normalna firma, tylko trzeba mieć chęci do pracy ,a nie narzekać na wszystko!

Roman

Od 1997 roku specjalizujemy się w budowie domów oraz kompleksowych adaptacjach i remontach wnętrz. Zatrudniamy najlepszych i doświadczonych fachowców. Nasza wieloletnia praktyka oraz niezbędne kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie

Kobrad

By poprawic sobie opinie pan grzegorz organizuje szycie maseczek Grzegorzu zasloniecie sobie twarzy nie spowoduje poprawy pana wizerunku no moze tylko zaosczedzi ludziom patrzenie na pana . Bo (usunięte przez administratora) na budowie nie zapomne . Jak ty czlowieku sie golisz rano ? Nie patrzysz w lustro . To zlo musi do pana wrocic .

Qwerty

Termin wstawienia prostych okien trwał 3 miesiące.... kiedy przyszedł dzień na wymianę okien okazuje się że są złe... Szef mierzył okna i nawet nie potrafi dobrze zmierzyć skoro były złe.... I znowu trzeba było czekać 2 tygodnie na prostą wymianę. NIE DOŚĆ ŻE DROGIE OKNA TO PODOBNO W CENIE JEST WSTAWIENIE OKIEN. TYLKO FAHOWCY STWIERDZILI ZE W CENIE NIEMA WYKOŃCZENIA OKNA GDZIE BYLO ZA TO ZAPŁACONE!! NIE IDZIE DODZWONIĆ SIE DO BIURA BO NIKT NIE RACZY ODEBRAĆ. BIURO WIECZNIE ZAMKNIĘTE. NIE POLECAM TEJ FIRMY BO OSZUKUJĄ NA WSZYSTKIM

jagoda
@Qwerty

oto cały Pan Mróz i jego firma , skąd my to znamy te jego gierki i pani mariolki

Krystyna
@jagoda

No a skąd to znasz? Jesteś pracownikiem w Grac Bud? Jeśli tak, to napiszesz kilka słów o warunkach pracy?

To akurat jest forum pracownicze ,więc uwagi klientów nie powinny się tu znaleźć.

ryszard znany panu mrozowi

usuwa pan komentarze?dlaczego wstydzi się Pan opinii na swój temat?przecież nikt nie wie lepiej od Pana,że to prawda co tu piszą o Panu i Pana działaniach, że jest (usunięte przez administratora) w kontaktach z ludźmi i co dziwne z klientami, przecież to Pan sam wie,że zamienia Pan materiały na gorsze i kombinuje Pan ile tylko można. Robi się Pan nerwowy bo nie ma już świetlic do budowania a przecież oboje wiemy jak z tymi świetlicami było?pamięta Pan co tu daleko sięgać :Trzeciewnice, Krukówko czy u Pana niemal pod domem Ostrowo? Białe Błota czy Zielonkę? Mam nadzieję że kiedyś przyjdą i po Pana Panie Grzegorzu.! A dostarczyłem im dosyć dokumentów i nagrań by byli po Pana o 6 rano!! wie Pan co grozi za wałki w zamówieniach publicznych ? Ma Pan złą aurę ! pozdrawiam gorąco Panie Grzegorzu

Seba

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie stanowiska są do obsadzenia?

jadwigii darek

jak tam panowie z grac budu?nadal nic sie nie zmieniło?zastanawiamy sie tylko skad szef bierze klientów bo jest znany z nieciekawej dzialalnosci biznesowej,z duzego cwaniakowania i madrowania sie a jeszcze niedawno pamietm jak zasuwal w mojej łazience, trzeba sie przyjrzec jego budowa i poszukac ......i i nie tylko ,odradzam kontakt z tym panem stanowczo

gnus

PANIE I PANOWIE JEZELI ZYJECIE SPOKOJNIE TO NIE RADZE KONTAKTÓW Z TA FIRMA ZLECILISMY IM BUDOWE DOMUKU W STANIE SUROWYM W ŁOCHOWIE I ZACZEŁY SIE KŁOPTY NIEDOSYC ŻE NIE MASZ SZANS NARZUCIC SWEGO ZDANIA BO SZEF TEJ FIRMY TAK MU SIE WYDAJE ZJADL WSZYSTKIE ROZUMY ALE TO JAK SADZIMY TYLKO SIE WYDAJE NALEZY UWAZAC BO PRÓBUJE TEZ NACIAGAC NA ILOSCI MATERIAŁOW TRZEBA NAWET LICZY DACHÓWKI BO WG TEGO CWANI..........JEST ICH WIECEJ NIZ W PROJEKCIE BYC MOZE KŁADL JE PODWÓJNIE SZKODA NERWÓW

JACEK

WIEM ZE JEST TO NIECIEKAWA FIRMA Z NIEJASNYM SZEFEM KTÓRY LUBI ROBIC WSZYSTKICH W BALONA,PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW ORAZ KAZDEGO KTO MA Z NIM DO CZYNIENIA, MYSLE ZE KIEDYS TEZ GO KTOS TAK OSZUKA JAK ON TO ROBI

Zostaw merytoryczną opinię o Grac Bud - Mrocza

• Jak się pracuje w Grac Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Grac Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grac Bud