Ovb Allfinanz Arkadiusz Kaczmarek

Opinie o Ovb Allfinanz Arkadiusz Kaczmarek

Lucky

O czym Ty człowieku piszesz. Takich pierdół nie czytałem już dawno. Coś w stylu Janusza : "Nie znam się, ale się wypowiem". Nie pozdrawiam.

Janosik

Nie polecam OVB nikomu o zdrowym rozsądku. Pracowałam dla nich. Żenada samotnej matce wychowujacej dwoje dzieci wciskaja produkt na którym ta kobieta straci bo zrezygnuje z tego szitu bo nie będzie miała co do gara włożyć a jak minie rok to prowizja pójdzie do dyrektorów i kierowników oddziału. Nielegalna, karalna, obrzydliwa, prymitywna i cwaniak PIRAMIDA FINANSOWA. Dziękuję

Zostaw opinię o Ovb Allfinanz Arkadiusz Kaczmarek - Opole . brzeg. łosiów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ovb Allfinanz Arkadiusz Kaczmarek