Opinie o Klinika Mediq w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klinika Mediq. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klinika Mediq o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Mediq w Legionowo

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Nigdy nie spotkałam się z taką patologią ze strony kierownictwa i współpracowników. Gdybym miała więcej czasu to złożyłabym skargę do PIPu. Wielokrotnie byłam poniżana, starsze rejestratorki potrafiłły wyzywać nowe osoby (szczególnie Małgorzata). Kadra kierownicza jest bardzo zakompleksiona i jak tylko przychodziły ładniejsze dziewczyny do pracy to były wyśmiewane za plecami - przez ok. 50 letnią, mocno zniszczoną A.K. oraz młodszą, grubszą I.K. Pensja to żart, każdy zarabiał inaczej, ale max 2800zł na rękę co nie jest dużą kwotą jak na obecne czasy. Gdyby nie fakt, że wybuchła pandemia nigdy bym się tam nie zatrudniła, ani tymbardziej nie została w tej pracy tak dlugo. Pracowałam niecałe 2 miesiące. Byłam już pracownikiem z praktycznie najdłuższym stażem - w ciągu tygodnia był przemiał na poziomie 3-5 pracowników którzy pracowali dzień/2 i się zwalniali. Mnóstwo pracy. PIĘTNAŚCIE MINUT PRZERWY na 8- a nawet 12 godzin pracy. Często narzucane nadgodziny. O wyjście do toalety trzeba było prosić kierowniczkę. Koszmar! Nie zatrudniajcie się tam - już lepiej przeczekać gorszy okres w okolicznej żabce.

Kotek
@pracownik

Pracowała Pani na stanowisku rejestratorki czy pielęgniarki?

Ela

Na recepcji jest maskara.Z mojej grupy na kilka dziewczyn po 3 tygodniach zostały dwie.Starsze rejestratorki nie chcą pomagać tylko są niemiłe i opryskliwe. Nie pozdrawiam zwłaszcza Małgorzaty. Ogólnie przydałoby się poprawić atmosferę.

Pola

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Firmę mamy dobrą w tym co robi, szanuje pracowników, polecam.

Ana_'_

Brak ,,ludzkich'' osób przeprowadzajacych rozmowę kwalifikacyjną. Zero profesjonalizmu i punktualności. Niektore z osób pracujacych nie nadaja sie do zarządzania ludźmi i weryfikacji co do przyjęcia na dane stanowisko.

@Ana_'_

Co masz na myśli? Na jakie stanowisko aplikowalas?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klinika Mediq? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.

Dorota

Ludzi nie ma ro starą zatrudnimy !!! Stać ją na to !!!!

Jestem bardzo rozczarowana tą placówka i pracującymi tam fachowcami 400 zł tylko za to żeby dostać informacje ze trzeba udać się w inne miejsce gdzie przyjmuje ten sam specjalista to skandal. Nie dajcie się tak oszukac ja mam nauczkę ze trzeba szukac placówek gdzie ten sam specjalista wykonuje wszystkie badania i ma na miejscu sprzet

@Anna

@Anna Możesz dokładniej opisać sytuację, która spotkała Cię w Klinika Mediq? Byłaś na wizycie u specjalisty, za którą zapłaciłaś 400zł?

Ciekawy
@Anna

To jest portal o pracodawcy a nie usługodawcy. Nic nie wynosi.

Beata

Nie złe? To ile podajcie jakieś widełki? 2800 netto? 3600? Do ręki?

Madzia

@kasia a ile daja na naukę tego wszystkiego?

Praca na rejestracji do najłatwiejszych nie należy, trzeba nauczyć się systemu, lekarzy, badań itp. Ale na początku jest miesięczne szkolenie wiec da się jakoś ro ogarnąć. Warunki finansowe w porównaniu do innych miejsc w Legionowie i okolicy naprawdę niezłe, wypłata zawsze przed terminem.

Marlena

Ile można zarobić w tej firmie ? Ktoś coś ?

An7a

Witam dziś bylam napisana do (usunięte przez administratora)j na bilan z dzieckiem. Spóźniłysmy sie do 15 min. Pani doktor nie miała w tym momencie pacjentów na korytarzu i z oburzrniem odmówiła przyjęcia za spóźnienie. Gdzie sa lekarze z powołania jak siedzimy po godz lub więcej z opóźnieniem to jest dobrze ale nie pomogło nawet tłumaczenie ze są korki jechałam przez całą Warszawę 2 godz. Nie przeskoczysz niektorych sytuacji. A ona stwierdziła ze nie i konoec przepiszcie sie na inny termin. Skandal jacy są niektórzy lekarze

Agnieszka

Jako pracownik radzę tę firemkę omijać szerokim łukiem. Pracowałam tam kilka ładnych lat w administracji , człowiek jest tam od wszystkiego dosłownie, brakowało żebym czyściła kible i myła okna.

Mariola

Praca tam to jakaś farsa. Dziewczyny na rejestracji zmieniają się jak rękawiczki bo nikt tam na dłuższą metę nie wytrzymuje. Płaca zasadnicza najniższa reszta pod stołem. Nie wpłacają pensji na konto tylko podpisuje się listy płac na kartkach, żeby nie było śladów na kontach bankowych. Przekręty z kartami płatniczymi. Pacjent może zapłacić kartą kredytową tylko w jeden dzień tygodnia. Pracownik traktowany jest tam jak śmieć. Robi dosłownie wszystko od sprzątania swojego miejsca pracy aż po obsługę sprzętu niezbędnego do obsługi pacjenta. Pacjent jest na szarym końcu. Nikomu nie życzę takiego pracodawcy jak P. Petz. Gość potrafi Cię zjebać za byle co, nawet jeśli to nie Twoja wina. Jest niezrownowazony psychicznie.

Mg
@Mariola

Jahah. Co ty piszesz ???? Raz w tygodniu mozna placic karta kredytowa ? Wez sie uderz porzadnie w głowę dziewczyno bo piszesz głupoty.... mozna normalnie placic karta a dziewczyny nie maja najniższej krajowej na papierku. Właściciel firmy w ogóle nie rozmawia z takimi osobami jak recepcjonistka tylko ma od tego kadrę zarządzająca ! Masakra co ludzie wymyślają....

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Mediq - Legionowo

• Jak się pracuje w Klinika Mediq?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Mediq tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Klinika Mediq