Opinie o Workforce leasing S&R gmbh w Gotha

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Workforce leasing S&R gmbh. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Workforce leasing S&R gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workforce leasing S&R gmbh w Gotha

Abcde

Pracowalem tam. Bagietki produkuja w Gebesse zaklad nazywa sie m-back. Nie wiem jak teraz ale w tamtym roku od pon do pt były 3zmiany a weekendy 2 po 12h i tylko po popoludniowkach byl wolny weekend. Ale tempo pracy mega i co chwile latanie bo cos sie zapycha jak nie kartony to lancuch hehe

anako

ktos jest na pakowaniu bagietek?

spawacz

omijac,omijac,omijac,jesli czytaja to ludzie którzy pracowali w tej firmie i zostali oszukani prosze o kontakt ,nie bede sie rozpisywal jaka to firma ale jesli ktos szuka pracy to napewno nie w work force lasing gotha

Anonimowy-zgred

Powiem tak nie polecam tej firmy nikomu,pracowałem tam jakiś czas generalnie nie mam dopowiedzenie nic co było by pozytywne okradają nieświadomych i naiwnych ludzi z pieniędzy,a Panie w biurze robią słodkie oczka i wciskają kity ;) W dniu w którym zakończyłem z nimi współprace i otrzymałem fiszkę okazało się że dosłownie zaj**bali mi połowę wypłaty i pytanie jest teraz na jakiej podstawie ? Bo z tego co wiem to jest to bezprawne....nie mam nic więcej do powiedzenia o tej firmie bo po prostu to jeden wielki SHIT !!!! jeżeli wyjeżdżacie za granice do pracy to trzymajcie się z daleka o tej firmy naprawdę wiem co mówię i piszę bo jeszcze nigdzie nie widziałem żeby zwalniali ludzi z pracy tylko dlatego że np. mają tydzień chorobowego...ludzi mają za nic przyjeżdżając do niemiec do pracy jesteśmy niewolnikami ........

Firma Workforce leasing S&R gmbh poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Lakiernik Natryskowy
INTEC-Personal GmbH & Co. KG
logo firmy Spawacz WIG / AUTOGEN
OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg
logo firmy Praca dla ślusarzy w Niemczech
Perfect Team Marcin Kaszta
Anonimowy-zgred

D. P

Jeśli ktoś planuje znaleść pracę w Niemczech, odradzam tą firmę, totalne złodziejstwo, bus do pracy 100 euro miesiecznie, mieszkanie 300 euro ( jeśli posiadasz własne mieszkanie lub masz tańszy nocleg też płacisz ), ogólnie jeśli masz jakieś sprawy/problemy z urzędami, jesteś skazany na siebie samego, poprostu człowiek pracuje na agencje nie na siebie, Ty dostajesz tyle aby Ci na chleb wystarczyło . Nic nie oferują od siebie, a 8 godzin w pracy przeznaczają na to jak ukraść jeszcze trochę .

mały

szkolenia hiii,ja słyszałem tylko o jednym

mały

unikać unikać unikać patrza i robią żeby jak najmniej zapłacić nie dbają o pracowników chamska firma najlepiej jak byś robił za darmo no i ten domofon żeby wejść do biura najpierw domofon byś ich nie zastał na piciu kawki a jak coś chcesz to nie mają na nic czasu.pracowników mają za nic,kłamią cyganią a na koniec to pracownik do niczego

pomorzanka

ta firma to kpina zawsze mają jakieś wytłumaczenie na spóznioną wypłate ,za mała albo odciągnięcia , cygańska firma radzę omijać, co do zarobków różnie,coraz częściej spóżniają sie syf nie firma w biurze same cygany,wegrzy,niemcy,polacy uciekaja z tej firmy teraz przyjmują rumunów

Bogusia cyganka

Witam ostrzegam Was przed tą firmą to co mówią przez telefon to jest kłamstwo Bogusia cygani w żywe oczy za wszystko odbijają płacą ino za 151 godzin resztę odkładają na cej konto z którego pozniej jak niema pracy to wyplacaja z tego konta zarobki na czysto to jakieś 600 euro na miesiąc i jeszcze przeżyć za tę pieniądze trzeba mieszkanie takie ze lepiej bezdomni mieszkają nie radzę wogule tam jechać bo nie zrobicie tylko straty same a na miejscu jak już się jest to wszystko się zmienia i mają cie w nosie

kapa kapecki
@Bogusia cyganka

witam to tak samo jak firma workforce Exspress Bamber w Dreznie na piekarni złodzieje i oszusci odradzam wyjazdu przez olx do tej firmy przez paniom Natalke z Wrocłwia pisze co innego w ogłoszeniu a co innego jest na miejscu tylko że tam 150 godzin to ci nie zapłacą bo umowy tylko takie mają a robią co hcą i wypłaty nie na czas zgłosiłem ta firme do związków zawodowych w niemczeh ale pewnie oni bendą ich hronic aby okradali Polaków pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Workforce leasing S&R gmbh - Gotha

• Jak się pracuje w Workforce leasing S&R gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Workforce leasing S&R gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workforce leasing S&R gmbh?

Workforce leasing S&R gmbh