Opinie o Workforce leasing S&R gmbh w Gotha

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Workforce leasing S&R gmbh. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Workforce leasing S&R gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workforce leasing S&R gmbh w Gotha

Zuźka Nowy wpis

Hejka czy oni jeszcze szukają spawaczy? Nie mam szukać ofert? chłopak nim jest i może by się zabrał po lepsza kasę poza kraj i tak teraz agencje przeglądam. Na Facebooku ostatnie posty maja z 2022 roku tu na przykład w tym samym okresie jeden Pan pisał ze jako spawacz jechał trzy razy już. na dzień dzisiejszy opłaca się czy nie?

Natalia Nowy wpis

Witam, pracowałam w worku 3,5 miesiąca i szczerze nie polecam nikomu, pieniądze małe (Max1000 euro )odciągają za wszystko, co do mieszkań to tez zależy jak traficie, jedne to rudery a inne całkiem spoko, jednak moim zdaniem i tak za dużo sobie za nie życzą. Kontakt z agencja jest ograniczony do minimum,nie odpisują na wiadomości albo nie odbierają.kiedy coś ci nie pasuje to potrafią napisać że jak coś się nie podoba to możemy złożyć wypowiedzenie i tyle. Co do prac ( bo rzucają z jednej do drugiej) też jest różnie, jedne są okropne inne w miarę dobre. Ale szczerze cieszę się ze w końcu się stamtąd zwolniłam i radzę innym nie wyjeżdżać z tej agencji bo są lepsze !!

Mońka Nowy wpis

Z tymi szkoleniami to chodzi o pracowników wysyłanych na robotę, że ich nie ma? A co z biurowymi? Jakiego rozwoju można oczekiwać? Ktoś kiedyś pisał o pracy jako koordynator i nie polecał. W tym roku jakie są warunki? Przede wszystkim zarobki? Średni staż ile wynosi?

Czy w Workforce leasing S&R gmbh są szkolenia zewnętrzne?

Iza Nowy wpis

Nie ma żadnych szkoleń

Firma Workforce leasing S&R gmbh poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Lakiernik Natryskowy
INTEC-Personal GmbH & Co. KG
logo firmy Spawacz WIG / AUTOGEN
OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg
logo firmy Praca dla ślusarzy w Niemczech
Perfect Team Marcin Kaszta
Florian

Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy. Wypłata zawsze na czas i to co chciałem załatwić w biurze to też się dało. Mieszkania bez szału ale wszystko co najpotrzebniejsze było. Ja osobiście mogę polecić ta firmę.

Paulina
@Florian

Jeśli można wiedzieć to czy zarobki były na dobrym poziomie? Stawka początkowa poszła w górę z biegiem czasu?

Florian
@Paulina

Na początku zarobki były mniejsze ale jak już zeitkonto było pełne to na rękę miałem znaczniej więcej.

@Florian

Trochę niekumaty jestem. Po jakim czasie zakładają zeitkonto i jakie to są wtedy pieniądze?

Dawid

Firma nie do polecenia wywalają za wszystko zostawiając na pastwę naprawdę firma do d,,,,, nie obchodzi ich człowiek który nie ma za co wrócić

Maria
@Dawid

Zastanawia mnie to czy faktycznie ktoś miał tego typu sytuację? Jak sobie wtedy poradzić, bo to serio brzmi źle

Dżejkob

Pracuje w tej firmie od roku, nigdy nie miałem problemu ani z wypłatąani z pracownikami biura, jeśli jesteś w porządku nie walisz w pręta to nikt się nie doczepi do Ciebie, co do wypłat, po zapelnionym ZEIT koncie wypłaty są wporzadku zawsze miałem wypłatę 14stego raz na kilka miesięcy zdarzyło się że była 16-17 z reguły zawsze w czasie ,opinie typu że pracujesz bez meldunku, w syfie są od ludzi którzy sami sobie chyba nasrali w pokoju, nie ma raczej żadnej osoby nie zameldowanej pod adresem mieszkania, przyjeżdżają osoby z lewymi rękami, nie nauczeni pracy myślą że przyjechali na wakacje i odjeżdżają po tygodniu a nawet nie, praca jak praca zrobić swoje i fajrant, myślę że należy samemu przyjechać i zweryfikować, ja jestem od roku jest w porządku, zaczynałem sam na bagietkach i powoli byłem wysyłany do innych zakładów ze względu na komunikatywna znajomość języka. Trzeba przyjechać i samemu zobaczyć, pracowałem w różnych LEIH firmach, które były o wiele gorzej usytuowane z miejscami zamieszkania i okradaniem z wypłat poprzez odciagniągania czegokolwiek o czym nie miałeś pojęcia, śmiało mogę stwierdzić że jest to jedna z lepszych podfirm przez które pracowałem.

pracowalem to wiem
@Dżejkob

wiesz byłem jednym z pierwszych pracowników w tej firmie i nawet przez pewien okres jedynym potem to sie zmienilo bylem spawaczem nie mialem lewych rak spytaj sie agnieszki o sylwka ale jak czytam co piszesz za bzdury to albo pracujesz w biurze albo w (usunięte przez administratora) byles

Renatka
@pracowalem to wiem

Witam czy mozna dokladniej opisac czemu nie jechac tam do pracy?? Mam termin na bagietki na poniedzialek za trzy dni i sie boje po opiniach innych ze zostane oszukana.

Dżejkob
@pracowalem to wiem

Byłem zwykłym pracownikiem jak i Ty i nigdy nie narzekalem, zwolnilem się bo przeprowadziłem się do innego landu

Sylwester
@Dżejkob

Byłem jednym z pierwszych pracuję teraz bliżej Bawarii wypłata razy 3 jestem spawaczem

Odradzam jak tylko się da... Pracowałem jako koordynator - zero wdrożenia w obowiązki i trzeba było świecić oczami przed ludźmi bo po prostu nie wiedziałem co i jak. Tragedia. Takie mahlojki jak tam odchodzą wobec pracowników tymczasowych to pała mała - w ogłoszeniu 13 Euro brutto kazali pisać, a na umowie tak naprawdę 10,20 Euro, oczywiście brutto. Szkoda ludzie nerwów i zdrowia. Nie dajcie się naciągnąć na ich świetne oferty...Potrzebujesz dzień wolny albo nie możesz przyjść do pracy bo źle się czujesz - zostaniesz zwolniony. Jedna kobieta została przez nich tak potraktowana, że wylądowała na ulicy bez niczego...Całe szczęście zwolnili mnie sami, bo ponoć zatrudniłem za mało osób - no ale cóż- za 8 Euro na rękę nikt nie chce pracować...no i nie oszukiwałem tak jak oni. Mieszkania - tragedia, meliny bez internetu i telewizji. Oczywiście za transport do pracy i mieszkanie kasa jest odciągana z pensji, która jest i tak nieprzyzwoicie mała i nie pozwala na godne życie. Tragedia po prostu.

Miki

Jak jest w pracy na komisjonowaniu i czy wifi jest na domku

Nw
@Miki

Odradzam stanowczo, kordynator (usunięte przez administratora) G obiecywal po przyjechaniu na miejsce zakwaterowania w GOTHA mieszkanie w którym miała mieszkać moją grupa znajomych, po przejechaniu na miejsce okazało się że to totalna speluna, w pokojach były palone papierosy (usunięte przez administratora) brud i smród, co najlepsze mieliśmy mieszkać sami okazało się że w mieszkaniu są 3 inne osoby które nie były osobami z którymi można byłoby bezpiecznie spać. W mieszkaniu oczywiście nie zostaliśmy bo strach, o 23 zero pomocy ze strony Pana 'koordynatora'. Jeśli ktoś wybiera się do pracy w gotha na komisjonowanie to z całego serca odradzam. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim.

Nieznajomy

Witam moze ktos mi powiedziec ile wyjdzie mi na czysto za pelny miesiac tzn za 151 godz ile hedzie wypalty po odliczeniu wszystkiego razem z mieszkaniem?

Nieznajomy
@Nieznajomy

Gotha omijajcie szerokim łukiem tam ludzi traktują jak bydło nie ma internetu, telewizji czajnika koordynator który w niczym nie ponaga zaliczka co tydzień 25 euro

Dziunia

Witam czy pracuje ktoś obecnie na komisjownowaniu? Może ktoś powiedzieć coś więcej czy warto podjąć współpracę z tą agencja ? Pozdrawiam

Magdalena

Ponoć Workforce leasing S&R oferuje krótkoterminowe zatrudnienie na czas trwania wakacji. Dobrze byłoby jednak posiadać nieco więcej informacji na temat takiej wakacyjnej pracy. Może ktoś z obecnych tu na forum orientuje się, jakiego w ogóle rodzaju jest to praca? Szukałam w sieci jakichś konkretniejszych informacji, ale nie znalazłam i dlatego zwracam się tutaj o pomoc.

Kajetan

Czy jeśli się zna język niemiecki to można liczyć na wyższą stawkę?

G. J

Pracowałem po roku ucieklem. Pracuje pod firmą i mam święty spokój. Tak jak Oni jeszcze nikt mnie nie okradł. Nie Nie Nie

Tymon

Podpowiedzcie jak można załapać się do pracy w firmie?

Wlad

Wszystko ok kasa na czas moze nie za wielka ale ok

Wlad
@Wlad

Ogolnie wazne tez gdzie sie trafi i czy potrafi porozumiec po niemiecku choc troche Ja pracowalem dlugo w firmie ospelt pizze robilismy w Apoldzie Potem juz dostalem propozycje od majstrow na 4 ce kazdy z tamtad wie gdzie i bylo jeszcze lepiej bo kasa praktycznie razy dwa Natomiast kilka osob pracowalo na bagietkach i narzekali Ale tez jest fajna fucha na pralni to wszystko gdzie sie trafi a jak sobie pogadasz z niemcami mozna sobie zalatwic fajna robote ,za mieszkanie z internetem 260 e odliczaja liczac wszystko razem kasa ok 1100 e minus za chate

Barbara

Czy w Workforce leasing S&R gmbh w ostatnim czasie wydarzyło się coś, o czym warto podzielić się na tym forum? Od ostatniej Waszej wypowiedzi minęło już kilka miesięcy. Dobrze by było gdyby ktoś z Was zdecydował się zaktualizować informacje o tym pracodawcy. Każda merytoryczna uwaga będzie cenna dla osób rozważających wejście we współpracę z nim.

NIEnieNIE

Czas na wypłatę TEORETYCZNIE maja do DO 15, a pieniądze na koncie 18 :) Na karty Kkh trzeba czekać jak na zbawienie, i prosić się...

Niepolecam

Wypłata zawsze po czasie.... 3-5 dni.

Leszek

@Nigdywiecej, widać, że Workforce leasing S&R gmbh oceniasz przez pryzmat osób będących koordynatorami w tej firmie. Czy zgłaszałeś bezpośrednio tej firmie swoje zastrzeżenia względem działań swojego przypisanego koordynatora? Jak ocenisz inne aspekty pracy za pośrednictwem tej agencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Workforce leasing S&R gmbh - Gotha

• Jak się pracuje w Workforce leasing S&R gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Workforce leasing S&R gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workforce leasing S&R gmbh?

Workforce leasing S&R gmbh