Workforce leasing S&R gmbh

Workforce leasing S&R gmbh

Opinie o Workforce leasing S&R gmbh

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

StanowczeNie

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam zawierania umowy z tą firma. Walenie w ciula za każdym razem. Mówią jedno robią drugie. Na wypłaty czas do 15, zawsze opóźnienie 2-3 dni, gdzie w innych firmach 2-3 dni wcześniej :)

NIEnieNIE

Czas na wypłatę TEORETYCZNIE maja do DO 15, a pieniądze na koncie 18 :) Na karty Kkh trzeba czekać jak na zbawienie, i prosić się...

Niepolecam

Wypłata zawsze po czasie.... 3-5 dni.

Leszek

@Nigdywiecej, widać, że Workforce leasing S&R gmbh oceniasz przez pryzmat osób będących koordynatorami w tej firmie. Czy zgłaszałeś bezpośrednio tej firmie swoje zastrzeżenia względem działań swojego przypisanego koordynatora? Jak ocenisz inne aspekty pracy za pośrednictwem tej agencji?

Nigdywiecej

Zero wsparcia od koordynatorki. Udaje tylko, ze cos robi. Telefonu nie odbiera. Na karty zdrowia trzeba czekac i czekac. Jak sie nie upomnisz kilka razy to mozesz zapomniec o niej. Nigdy więcej wspolpracy z tą firmą.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Workforce leasing S&R gmbh? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Dżejkob

Pracuje w tej firmie od roku, nigdy nie miałem problemu ani z wypłatąani z pracownikami biura, jeśli jesteś w porządku nie walisz w pręta to nikt się nie doczepi do Ciebie, co do wypłat, po zapelnionym ZEIT koncie wypłaty są wporzadku zawsze miałem wypłatę 14stego raz na kilka miesięcy zdarzyło się że była 16-17 z reguły zawsze w czasie ,opinie typu że pracujesz bez meldunku, w syfie są od ludzi którzy sami sobie chyba nasrali w pokoju, nie ma raczej żadnej osoby nie zameldowanej pod adresem mieszkania, przyjeżdżają osoby z lewymi rękami, nie nauczeni pracy myślą że przyjechali na wakacje i odjeżdżają po tygodniu a nawet nie, praca jak praca zrobić swoje i fajrant, myślę że należy samemu przyjechać i zweryfikować, ja jestem od roku jest w porządku, zaczynałem sam na bagietkach i powoli byłem wysyłany do innych zakładów ze względu na komunikatywna znajomość języka. Trzeba przyjechać i samemu zobaczyć, pracowałem w różnych LEIH firmach, które były o wiele gorzej usytuowane z miejscami zamieszkania i okradaniem z wypłat poprzez odciagniągania czegokolwiek o czym nie miałeś pojęcia, śmiało mogę stwierdzić że jest to jedna z lepszych podfirm przez które pracowałem.

Dżejkob
@pracowalem to wiem 25.05.2017 19:00

Byłem zwykłym pracownikiem jak i Ty i nigdy nie narzekalem, zwolnilem się bo przeprowadziłem się do innego landu

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie??

Oks
@Zainteresowany 30.01.2018 22:49

Lepiej idź do Primy lub HR Xperience. Pracowałem z ludźmi z tych agencji, lepsze pieniądze i nie lecą w kulki.

Kasia

Czy aby na pewno to wszystko jest prawdą? Chcę się upewnić za nim tam dołączę

Nickita
@Kasia 15.03.2017 21:12

Prawda. A jeśli wolisz sama się przekonać to Twoja decyzja ;)

Nie polecam. Nie są sprawdzane pokoje po innych a pozniej dają karę za cos co się nie zgadza, brakuje lub zostało zepsute rok temu. Nie wyklocisz nic bo udają że nie oni o tym decydują. Ewentualnie kiedy wiedzą że nie znasz jezyka wysyłają Cię do niemieckiego pracownika biurowego żeby sobie to wyjaśnić. Kiedy się zwalniasz nie pomogą nic a wręcz skomplikują. Nie bez powodu zwolniła się stamtąd jedna z polskich koordynatorek którą nie potrafiła oszukiwać ludzi tak jak oni.

Daniel B.

Ja pracowałem tam dwa lata temu przez okres półtora miesiąca i powiem tak firma godna polecenia. Ja niestety popadłem w pijaństwo i musiałem się zwolnić. Praca ciężka jak wszędzie w Niemczech ale jest meldunek zakwaterowanie i kasa wszystko się zgadza. Nie warto słuchać ludzi którzy narzekają na firmę a nie przepracowali miesiąca. Dobrze jest na początku zacisnąć zęby. Pozdrawiam Agatę Agę Roniego i parę innych osób

Mateusz

Napiszę krótko za L4 cie wywalą z pracy L4 ci nie wypłacą jak jesteś na wypowiedzeniu które sam im dostarczyłeś to ci godziny utną nie liczą się z pracownikiem i jest ogólnie słabo odradzam

Lola

Witam was ja na 27.72017 mam termin przyjazdu na kontrole jakosci przez ta firme do Gotha czy to prawda co wszyscy pisza bo nie wiem czy szukac cos innego czy jechac i sprawdzic to sama

Pati

a dlaczego omijać szerokim łukiem? Mam zaplanowany przyjazd do tej firmy na za tydzień i byłabym wdzięczna za wszelkie informacje. Czy może się ktoś wypowiedzieć, kto pracuje w tej firmie?

robokop
@Pati 16.03.2017 15:20

do jakiej konkretnie pracy jedziesz?

Roksana

Omijać szerokim łukiem!!!!!!

Roksana
@Roksana 15.03.2017 22:25

Przekonasz się, po przepracowanym miesiącu. Zresztą opinie wyżej wraz z moją mówią jednoznacznie o tej firmie

Czarek

A ja jade i wszystko okaże się na miejscu. Jeśli bedzie coś nie tak to znajdziemy coś innego w między czasie. Nie bójcie się, aktualnie jestem w holandi a wyjechałem z polski prawie miesiac temu :D :))) do zobaczenia na miejscu też zaczynam 27 bede sobota, niedziela

Anonim

My planujemy wyjechać w Sobotę ale jeszcze do końca nie wiemy czy w ogóle wyjedziemy. Odstraszają nas trochę opinie na forum. Wiecie coś więcej na temat tej firmy, warunków, pracy??

@Anonim 21.02.2017 18:05

Ja wacham się jechać ponieważ mam kontakt z osoba która tam jest mówi iż jak nie przypodobasz się kierownikowi bedziesz miał ciągle pod górkę.. Miałem jechac autem lecz nie wiem co robić

nikol

hej ja jade w piatek wyjeżdzamy a wy?

Anonim

Czy ktoś wybiera się do Gotha przez firmę Workforce leasing na komisjonowanie karmy rozpoczęcie pracy od 27.02.2017r. zastanawiamy się nad wyjazdem ponieważ opinie nie są zachwycające.

nikol

hej ja tez dostałam taka propozycje,wiecie cos o tej firmie?pracy ?

Gotha

Witam dostałem propozycję wyjazdu do Gotha na komisjonowanie karmy dla zwierząt ktoś coś wie na ten temat? Warto tam jechać?

KARINKA

CZY ZNA KTOS NR NIP TEJ FIRMY?PROSZE O POMOC PILNIE POTRZEBUJE

podatekWniemczech

Rozliczanie podatku w Niemczech - Zwrot do 8 tygodni. podatekwniemczech@gmail.com

Cyklop

Syf na mieszkaniu swiadczy tylko o osobach w nim mieszkajacych a nie o firmie. Mieszakalem na roznych mieszkaniach i ceny sa przewaznie takie same.

Lucjan

Praca jest , ale duże sumy na miejsce w pokoju , gdzie mieszkasz w syfie , bez meldunku

Jacek

Oszuści !!!!!!!!!!

Abcde

Pracowalem tam. Bagietki produkuja w Gebesse zaklad nazywa sie m-back. Nie wiem jak teraz ale w tamtym roku od pon do pt były 3zmiany a weekendy 2 po 12h i tylko po popoludniowkach byl wolny weekend. Ale tempo pracy mega i co chwile latanie bo cos sie zapycha jak nie kartony to lancuch hehe

anako

ktos jest na pakowaniu bagietek?

spawacz

omijac,omijac,omijac,jesli czytaja to ludzie którzy pracowali w tej firmie i zostali oszukani prosze o kontakt ,nie bede sie rozpisywal jaka to firma ale jesli ktos szuka pracy to napewno nie w work force lasing gotha

Anonimowy-zgred

Powiem tak nie polecam tej firmy nikomu,pracowałem tam jakiś czas generalnie nie mam dopowiedzenie nic co było by pozytywne okradają nieświadomych i naiwnych ludzi z pieniędzy,a Panie w biurze robią słodkie oczka i wciskają kity ;) W dniu w którym zakończyłem z nimi współprace i otrzymałem fiszkę okazało się że dosłownie zaj**bali mi połowę wypłaty i pytanie jest teraz na jakiej podstawie ? Bo z tego co wiem to jest to bezprawne....nie mam nic więcej do powiedzenia o tej firmie bo po prostu to jeden wielki SHIT !!!! jeżeli wyjeżdżacie za granice do pracy to trzymajcie się z daleka o tej firmy naprawdę wiem co mówię i piszę bo jeszcze nigdzie nie widziałem żeby zwalniali ludzi z pracy tylko dlatego że np. mają tydzień chorobowego...ludzi mają za nic przyjeżdżając do niemiec do pracy jesteśmy niewolnikami ........

Zostaw opinię o Workforce leasing S&R gmbh - Gotha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workforce leasing S&R gmbh