Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej

Sochaczew

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej

Joanna

@wołas czyli w Niepublicznym Przedszkolu Diecezji Łowickiej nie zatrudniają osób po studiach świeckich? Tylko osoby duchowne mogą znaleźć tam zatrudnienie? Czy to potwierdzone informacje?

wołas

nie widzę szczerze mówiąc powodu dlaczego nie mogą się tuta zatrudniać osoby świeckie. szukacie problemów na siłe

przedszkole wspaniałe. Moje dziecko chodzi tam juz 3 rok. I drugie też tam zapisałam. Panie wychowawczynie świetnie daja sobie radę z dzieciakami a jak potrzeba to utulą (szczególnie maluszki). A jeżeli chodzi o zakonnice ta dla niewtajemniczonych raczej pomagają ponieważ wychowawczynie i pomoc stanowia osoby świckie. Siostry prowadzą przedszkole, nadzoruję pełnia funkcje zarządzajęce-bo to przedszkole katolickie i dzieki temu , że przy Caritasie nie kosztuje tyle co prywatne-po sąsiedzku. Opieka wspaniał i sprzęt i zabaki nowe sukcesywnie dokupowane.Dużo wycieczek teatrzyków itp...

popieram !!!moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jest bardzo zadowolone (ja z resztą też)!Panie są cudne trzeba naprawdę mieć anielską cierpliwość do takiej 20 osobowej gromadki rozpłakanej,wrzeszczącej i biegającej.

nie interesuje mnie jaki jest stosunek jest miedzy zakonnicami a pracownikami wiem jedno jezeli chodzi o wychowanie dzieci to dla mnie najlepsze przedszkole

....................

nigdy nie decyduj się na pracę z zakonnicami... pracuje to wiem

lol

popieram

płakać się chce...

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej