Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. w Jawor

Człowiek Nowy wpis

Zastanawia mnie bardzo czy dają umowe zlecenie faktycznie tylko na okres próny, i potem normalnie bez ceregieli jest umowa o pracę? Szukają ładowacza nieczystości i chce wysłać cv, ale nie daje mi o spokoju

Gość Nowy wpis

Próbował się ktoś dostać na specjaliste ds ochrony środowiska? Na ich stronie znalazłam tyle że piszą że wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia a ja akurat dopiero zaczynam (to moja pierwsza praca kierunkowa po studiach) ale nie chce też zaczynać od najniższej krajowej.. gdzies te doświadczenie muszę zdobyć :P

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Pytanie kieruję do właścicieli zakładu com - d Jawor. Dlaczego w zakładzie w Jaworze przy Ul. Kuzienniczej 11. Jest sporo pracowników którzy współpracują z kierownictwem i donoszą na pozostałych pracowników, czy sygnaliści w com -d mają z tego tytułu jakieś profity???

Podpowie mi ktoś czy oferta, która widnieje na stronie firmy (specjalista ds. ochrony środowiska) jest nadal aktualna? Nie ma tam niestety podanej daty. Jestem ciekaw jakie oferują zarobki, bo nie ma podanych nawet widełek.

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Dja89

Szeeeeroooookim wieeelkim łukiem omijać ten zakład ! Im wiecej prawdy jest tutaj napisane w opiniach na temat firmy com d tym lepiej dla kogoś kto chce przyjsc i podjać u nich pracę! Ogloszenie na ładowacza lub kierowcę widnieje na olx co najmniej 2 lata to już daje odpowiedź jaka to firma co nie potrafi utrzymać pracowników.

Ferdek
@Dja89

Czyli jest stała rotacja na tych stanowiskach? Czemu ludzie odchodzą? Przez słabe warunki? Czytałem w komentarzach że pracownicy nie dostawali ubrania i butów roboczych. A jakieś dodatkowe benefity są? Czy na zleceniu się nie należą?

Karol
@Dja89

Tam jest taki przemiał pracowników, że nigdy w żadnym zakładzie się z tym nie spotkałem.

Dja89
@Karol

Im więcej komentarzy na temat tej firmy w opiniach goWork, tym lepiej jaśniej dla kogoś kto chce przyjść i zacząć u nich pracować! Już na dzień dobry gdy dadza ci papierek umowy zlecenie do podpisania uwaznie przeczytaj nie ze ktos bedzie palcem trzymal ci umowe i wskazywał gdzie masz podpisać tylko weź do reki papier i przeczytaj 3 razy a nawet 10 razy zanim podpis wykonasz bo gdy zrezygnujesz przed koncem okresu próbnego odciągnią pieniadze za lekarza badan wstępnych!!! Tak sie zabezpieczaja z wpisem na śmieciowej umowie przez przemiał ludzi. I nie ma tu zarobku marne grosze i nie ma tu dodatkow na święta czy na wakacje typu wczasy pod grusza. To nawet gdy po iluś miesiącach dadza ci umowe o prace to niestety nie ma dodatkow na swieta itp atmosfera jest na poziomie patologi chodzi tu o tych w biurze nikt się niczym nie interesuje chodz by kolo bylo urwane masz jechac na rejon.. Spotkalem kilku kierowcow co pracowali w tej firmie spotkalem ładowaczy co pracowali w tej firmie znam tych co tam pracuja i szczystym sumieniem mogę odradzic te firme byś jako nowy zleceniobiorca nie pracownik nie pożałował zmarnowania czasu nerwów na ten kiepski zaklad. Mieli rejony w Legnicy szybko ich z tamtad pogonili takiego kopa jak com d jawor zadna komunalna firma w tym rejonie nie dostala. Jedynym plusem jest jedna zmiana ale to tylko tyle. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy poziom wynagrodzeń w Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 10 października.

Tom

Dlaczego com-d oszukuje przyszłych pracowników??? W każdym waszym ogłoszeniu jest umowa o pracę, choć wiemy wszyscy że jest zupełnie inaczej

@Tom

Właśnie jest ogłoszenie na ładowacza nieczystości i proponują umowę o prace ale jest też do wyboru umowa zlecenie. To nie można wybrać tylko do razu dają śmieciówkę? Jest szansa żeby ją zmienić po okresie próbnym czy nic z tego?

@Tom

Też dodam 1 umiwa na 3 miesiące jest i mało tego dodam by nie unosić się wysokim tonem do przełożonego lub kierowcy w szczególności do Krystianka w przeciwnym razie tu wiedzą że on jest 1 nie powiem co w biurze głupot nagada w biurze iz ta osoba pracować nie chce i po 3 miesiącach tej osobie podziękują jak to się wyraził ten z Pomocnego Wiesław. P frajerów w tym zakładzie nie potrzebują

Jak jedna umowa na trzy miesiące? I co potem, nie przedłużają tak wszystkim pracownikom? Czy tylko tym, co mają słabe relacje z przełożonym? Aa no i to wreszcie umowa zlecenie czy o pracę jest? Dasz znać jeszcze jak płacą?

Mieszkaniec

W tym ich zakładzie nawet butów nie mają roboczych pare osób zauważyłem w adidasach z tyłu na smieciarce jeżdżą oszczędności na uniformie i ludziach brawa dla tych cocw biurze są postępy

Beagle

Ga... Znajdzie się kierowca z doświadczeniem to nie za taką stawkę co proponują i taka umowa śmieciem.umowa zlecenie czy ktoś wie na tym forum co to wgl jest umowa zlecenie ?? Nie jesteś pracownikiem tylko zleceniobiorcą nie masz urlopu itd itd każdy bhpowiec wam to powie zna przepisy co to jest... A bez doświadczenia też a za taką stawkę nie przyjdzie bo w Lidlu na kasie lepiej zarabiają. Przykre ale prawdziwe

Irmina
@Beagle

Ale widziałam, że pracodawca deklarował, że zlecenie to tylko przez okres trzech miesięcy a później już umowa o pracę na rok. Rzeczywiście tak to wygląda w kwestii umowy? Na czas nieokreślony po jakim czasie można dostać? No i jaką w ogóle stawkę oferują kierowcy z doświadczeniem?

Może się znajdzie kierowca śmieciarki, co będzie szanował pracę @Mieszkaniec Gm I co jego będą szanowali, kto wie. Ale pytanie, ile płacą na tym stanowisku, bo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia nic mi nie mówi. A skoro tak się troszczysz o pracowników firmy asenizacyjnej, choć jesteś tylko mieszkańcem, to może wysokość premii dodasz? ;)

Mieszkaniec Gm

Po raz kolejny ogłoszenie powywieszane o czym świadczy iz ludzi nie szanują miesiąc czy 2 miesiące przepracują i do widzenia utrzymają się tylko ci co tym w biurze w (usunięte przez administratora) wchodzą jak tak dalej będą szanować ludzi to nikt tam nie zajdzie nawet kwestia czasu za jak kolejna wywieszka będzie po tych w biurze spływa jak po kaczce nie ma znaczenia czy będzie pracowała 1 osoba czy więcej

Brak słów

Dlaczego com d okłamuje odpowiadam: Umowa zlecenie pfff to jest nic! Na rozmowie zaproponuje ci stawkę wyzsza niż przy podpisywaniu umowy dobrze ja przeczytaj nie że ktoś palcem ci będzie trzymał umowę i wskazywał gdzie masz się podpisać tylko weź do ręki i przeczytaj 2 razy! Żeby nie było potem zdziwienia jak dostaniesz umowę w kopercie i otworzysz przeczytasz gdzie jest wniej zapis najniższej krajowej bez wpisu że nalezy się premia! Ale za to będzie zapis że gdy zrezygnujesz to odciągną ci pieniądze za badania lekarskie!!! Jest to taki myk trik by złapać głupiego robola. Bez obrazy dla tych co już tam pracują...

Jawor
@Brak słów

Pracują tylko ci co w biurze podlizują się oni nie patrzyli co podpisali ważne że praca paru nowych było tam ale długo miejsca nie zagrzali bo się stawiali tanich ta w biurze najmądrzejsza nie potrzebuje co własne zdanie mają też tu wspominają o takim jednym co sam rejony zrobił i to nie pasowało bo prawdę powiedział

Obserwator

Do ekipy tego Krystianka 1 (usunięte przez administratora)u nich w biurze nie wiesz co znaczy segregacja ostatnio części karoserii lubicie zbierać typ zderzaki wiem że macie pozwolenie od tej waszej najmądrzejszej nikt głupi ani ślepy nie jest ale wszystko do czasu jest

Beagle

Na dzień dobry umowa zlecenie czyli śmieć. A ciuchy robocze we własnym zakresie za swoje pieniądze by pracować w com d tak to jest prawda co tu w opiniach piszą.

Omijaj ten zakład

Na dzień dobry umowa zlecenie 3 mce... W XXI wieku w 2023 roku taka umowa to wstyd!!! Nikt w Jaworze oprucz com d już nie daje takiej umowy!!! Czy na ładowacza czy na kierowcę czy z doświadczeniem czy bez to na start umowa na zlecenie .. Brak ubrań roboczych trzeba mieć swoje by u nich zacząć pracować!!! Zarobki są mniejsze niż w Lidlu obok.. Ktoś nie dowierza? To wyślij cv gdy zaproszą na rozmowę to usłyszysz umowa zlecenie... Przecież to nie jest umowa tylko (usunięte przez administratora)

@Omijaj ten zakład

Ale po okresie próbnym piszą ze można liczyć na umowę o prace? Długo pracowałeś? Co do ubrań roboczych piszesz ze na start nie dostajesz nic a po przepracowaniu jakiegoś czasu możesz na to liczyć ?

54 Jawor

Moja opinia została usunięta. Przyszedłem do com d na stanowisku kierowca bez doświadczenia odradzam ten zakład początkującym miałem problem z biegami nie chciały mi wskoczyć wyższe biegi o problemie powiedziałem pewnej pani o imieniu Barbara niestety usłyszałem że nie ma czasu na to by mi ktoś pokazał co i jak oraz sprawdził czy faktycznie nie ma problemu z skrzynia biegów.. Dostałem w zamian za to kolejny rejon. Umowa zlecenie gdy podpisałem taka umowę zapytałem Pani Barbary czy moje dziecko będzie ubezpieczone w razie w jak bym chciał z dzieckiem skorzystać z opieki medycznej powiedziała że tak! Niestety po 2 dniach zapytałem innej kobiety z biura czy na pewno moje dziecko będzie mogło bez problemu korzystać z opieki medycznej po sprawdzeniu powiedziała że nie jest ubezpieczona i teraz nie ma takiej możliwości. Brak butów odzieży roboczej brak szkolenia stanowiskowego umowa zlecenie problem pracownika bez doświadczenia jest lekceważony po prostu tylko pracować u nich i żyć nie umierać

Przeczytałem, że na stanowisku Ładowacza nieczystości pierwsza umowa jest zleceniem na 3 miesiące, a jak później to wygląda? Jest już umowa o pracę na czas nieokreślony czy jakoś inaczej? Nie wymagają doświadczenia, więc martwi mnie ile mogą płacić. Znacie aktualne stawki?

Witam, kolejna umowa to umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy. Co do stawek zapraszamy na rozmowę o pracę lub prosimy o kontakt telefoniczny 517111950.

@Pracodawca

To kiedy można dostać umowę na czas nieokreślony, jest to w ogóle możliwe? Chodzi mi oczywiście o umowę o pracę. No i jak kwestia podwyżek w takim przypadku, każda nowa umowa wiąże się z wyższą stawką?

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam na rozmowę o pracę. Pozdrawiam serdecznie.

Tytus

Może zlecenie jest tylko na próbnym czy potem cały czas na takiej umowie? Jak tłumaczą niższą stawkę na papierze? Rozmawiałeś na ten temat i próbowałeś wyjaśnić bo to z niekorzyścią dla pracowników szczególnie też z premią?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Emil

W sieci na stronie firmy szukają specjalisty ds. ochrony środowiska. Warunek konieczny to czynne prawo jazy. To znaczy że to praca głównie w terenie? Dają samochód służbowy czy trzeba korzystać z własnego i dostaje się jakiś ekwiwalent?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Handlowe Com - D Sp. z o.o.