P.W. "TYLPOL" Sp.J.

Opinie o P.W. "TYLPOL" Sp.J.

Były Nowy wpis

Ja już tu nie pracuję ale polecam. Jak się uczciwie pracuje to nie ma na co narzekać.

Pracownik Nowy wpis

Do wszystkich chejterów z tylpolu wejście się do roboty to będziecie mieli dobre wypłaty mowa o panach z isl i Camre i niektórych magazynierach a krutko mówiąc o panu J.K co w pracy tylko w telefonie siedzi i ma za to płacone i pod nosem broncha że na załadunek musi iść a panowie z ISM i HT sobie tylko stoją to ja wam dam wszystkim proste rozwiązanie możemy się zamienić wy sobie postojycie przy ism i HT a czy pakowaczce i poziomej a my za was zrobimy robotę SZACUNEK DLA SZEFOSTWA ŻE TO TOLERUJE

Pracownik Nowy wpis

Bardzo dobra płaca polecam

Wiktor Nowy wpis

Napiszcie jak tam przebiega rozmowa o prace ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.W. "TYLPOL" Sp.J.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Test

Hej potrzebuja do pracy? Jak zarobki na start? Pozdrawiam

Moze i bym polecił gdyby nie:Praca a raczej forma przetrwania 8h w tej firmie nie do zniesienia. Tylko 1 hala jest ceniona przez wlasciciela bo reszta jest:przynies podaj pozamiataj.Stawki śmieszne ,a nawet tragedia:na poczatek Solecki ZGM za zamiatanie lepsze oferuje .Co do atmosfery to tak j/w 1 hala i pozostali z wyjatkami. KIEROWNICY a raczej tylko 2 bo pan M.M. niestety ale osoba absolutnie nieadekwatna do tego stanowiska,wiecznie wprowadza chaos i zamieszanie,jak to mowia na innej zmianie "darcie ryja nie do zniesienia""po nocu z wąskim trzeba sie odstresowac.Bardzo nieodpowiedzni gosc na to stanowisko,brak porozumienia z jego strony z 3 zmianami,wieczne konflikty,zorganizowania brak,zamieszanie jakie wprowadza doprowadza pracownikow do bialej goraczki.Zrobi zamieszanie a pozniej sie wybieli kosztem pracownika,uwielbia sie wozić na kogos nieszczesciu. Było by znośnie gdyby stawki dali troszke wyzsze,zadbali o jakosc i warunki pracy,przestali uprawiac "rowny i rowniejszy".Panie Marku czas chyba wyciągnąc jakies pozytywne wnioski.

Strażnik

Jak Ci nie pasuje to wypier.... do ZGK i tak (usunięte przez administratora) robiłeś ciągłe bajery czego Ty w życiu nie robiłeś i nie miałeś. Najpierw zasłuż na szacunek!!.

Mieczysław

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu, ale pracując tam musiałeś także widzieć dobre strony. Wspominasz, że obowiązuje praca zmianowa. Czy grafik jest ułożony elastycznie i odpowiada zatrudnionym osobom?

Patison

Firma z doświadczeniem w działaniu do tego wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej , polecam.

Dawid

Może trzeba być dobrym pracownikiem a i problemów nie będzie? Ja polecam firmę.

Najlepszy Kolega Waskiego

Moi drodzy Tylpol to taka firma ze kazdy cymbal moze zablysnac. Dowodem na to jest nasz pseudo kierownik Waski. Waski, nie denerwuj sie ze o tobie pisze, ale przeciez to Ty zalozyles ta strone. Jestes tak tepy ze sam siebie przechodzisz,zrobiles kariere na donoszeniu i wlazeniu szefostwu w (usunięte przez administratora) . Szef obiecal nam ze przez pol roku zrobi z ciebie czlowieka , szkoda tylko ze sam w to nie wiezy. Ty jestes tak tepy ze szybciej nauczylby swinie jesc sztuccami. Ale masz chlopie tupet ,sam o sobie piszesz jaki to Ty niby jestes (usunięte przez administratora) ,zastanawiam sie glabie czy czujesz jak sie z Ciebie wszyscy za plecami smieja .Pozdrawiam ciebie tepaku i niedlugo sie odezwe. Ps. Polecam Tylpol bo jak widac mozna zrobic tu kariere zupelnie na niczym sie nie znajac. , wystarczy donosic i potrafic wchodzic w (usunięte przez administratora)

Kamil

Niektórym jest pod górkę z dobra prace więc i kierownik przeszkadza bo wymaga!!

Snajper

To trzeba mieć duże ego żeby kierownik pisał sam o sobie co zrobił że mu zazdroszczą hahaha i najlepsze sam odpowiada na nie. Ale każdy i tak wie jak jest nie ukryjesz tego.

Zadowolony

A mi pracuje sie dobrze. Jak ktoś sie nie leni tylko pracuje to kierownik sie go nie czepia i wszystko jest ok. Może jest troche narwany ale na robocie sie zna i sie stara. Całe szczęście że szef wyp.......ł KW bo on na niczym sie nie znał siedział w biurze i gapił sie w komputer. O nowym kierowniku piszom żle ci co nic nie potrafiom i sie op..........ą. Tacy są tylko mądrzy w gębie narzekają na firmę i straszą że odejdą ale boją sie odejść bo wiedzą że w innej firmie szybko wylecą na bruk. Ja sie dziwię że szef ich jeszcze trzyma w firmie i sie nad nimi lituje. Żle o firmie piszą nowi pracownicy co nic nie potrafiom i chcą zarobić jak starzy. Nawet kuzyn magazyniera był szkolony przez 2 miesiące i po tym nie znał sie na piankach i nie umiał zamówić bloku a myślał o sobie że jest fachowcem. Pozdrawiam wszystkich uczciwych pracowników Tylpolu.

Zadowolony
@Zadowolony

To prawda najlepszy kierownik w histori firmy jako jedyny zrobił porzadek z zapasami gdzie inni obiecali a g..... zrobili. Nagonka na niego bo jest lepszy od reszty i ich to boli ale ważne że szef wie o tym

Haha
@Zadowolony

Skoro już wielki kierowniku wąski o mnie wspomniałeś to chciałbym wszystkich uprzedzić przed tym osobnikiem jak sami widzicie pisze o sobie wielkie rzeczy a tam serio to tylko zapierda.. do biura wszystko opowiadać co się dzieje na hali typowy falszywiec ogólnie nie polecam tej firmy 3zmiany a zarobki tragedia

Jan

A jak kierowcy zarabiają w tej firmie?Ktoś może coś napisać.Szukam pracy.

Kolega kolegi

Tragedia to co się dzieję w tej firmie...Nowy kierownik tak wprowadza chaos, że pracować się nie da.Nic dobrze nie robi oprócz biegania do szefa i szefowej z skargą, Pensja na start 9 zł 22% premii a odprowadzana najniższa krajowa a reszta do tzw koperty i pod stołem. Pozdrawiam i nie polecam pracy w tej firmie.

Jarosław

@ibyd widzę że znasz firmę od środka i narzekasz na podejście do pracowników przez kierownika, mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Może jednak znajdą się też jakieś pozytywy związane z pracą w Tylpolu? Jak prezentuje się pensja, atmosfera między pracownikami? Takie szczere opinie są bardzo cenne, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Swist

Czy to prawda ze kierownikem został koles ktory tak napier* na biuro?łacznie z mezem szefowej bo to ax niemozliwe ale w sumie w tej firmie nic mnie juz nie zdziwi

Tylpol
@Swist

Prawda szkoda ze starej ekipy juz nie ma! bo by gosc ze stołka dawno zniknął żeby właściciele słyszeli co gadał opowiadał na hali !to by już nawet nie pracował pozdrawiam szefa fajnie było kiedyś w firmie każdy sie trzymał swojej roboty a teraz slyszalem ze jestes od wszystkiego moze te czasy jeszcze powrucom. Zarobki też spadły -jak pracowalem 6lat wstecz to czułem ze zarabiam firma byla naprawde super niewiem co sie stało ze przestali placic za wykonywana prace przecież super funkcjonują pozdrawiam tez nieliczna starą załogę pozdrawiam

esjasz
@Swist

Najbardziej fałszywy kierownik który sam robil tu wpisy na firme a teraz udaje jak to kocha ta firme

ibyd
@Swist

To co się dzieje to tragedia nowi pracownicy odchodzą starzy maja juz dosyc pseudo kierownika i szukają pracy,tak zle jeszcze niebylo wszyscy uciekają czy wy wlasciciele tego niewidzicie

zbawca

witam pracowałem w tej firmie ale MNIE zwolnili jak wszystkich NOWYCH NA CHWILE uważajcie na kolegę z tej firmy który pracuje na wózku widłowym mowa o tym który był kiedyś brygadzistą na HALI !!! produkcyjnej !!! Pan REM,,, włazi szefostwu tak w (usunięte przez administratora) e rąk BRAK mowa tylko o PALCACH ....... reszta co w chodzi to on sam zje(ZE ŻRE ) bo z tego żyje !!!! I A i brygadzista Pan M.P na hali który (usunięte przez administratora) udając dobrego PRACOWNIKA a w cale tak nie jest z tego co widziałem z własnego doświadczenia z nim .... i słyszałem,,,, ktury był kiedyś nie udolnym KIEROWNIKIEM i podpierda,,,,, kolegów z pracy żeby utrzymać sie na stanowisku brygadzisty A CHCE ZOSTAĆ TWOIM KOLEGĄ Pozdrawiam załogę Pan M...... HWDdlakonfidentów !!!!!!

Tylpolek

Kadra zarządzająca to jedna wielka pomyłka, od (usunięte przez administratora)po kierownictwo jedyna osoba wiedząca o co chodzi to(usunięte przez administratora)ma swoją wizje zakładu ale coś mu nie idzie . Brak zgrania , brak koordynacji , brak informacji (usunięte przez administratora) Wymagają od ciebie rzeczy których sami nie przestrzegają a ciebie karzą i tną ci premie. Zatrudniają na 3 miesiące i zwalniają (usunięte przez administratora) bardzo dużo rotacja nowych pracowników. Miejsca do pracy jak na lekarstwo, zanim zaczniesz prace to stracisz min godzinę na przestawianie materiału . Ogólnie to nie polecam .

nowy

Najniższa krajowa tragiczne warunki pracy .NIE POLECAM

Potwierdzam odkąd rządzi rodzeństwo firma zeszła na psy pracownik jest nikim.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. "TYLPOL" Sp.J. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. "TYLPOL" Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. "TYLPOL" Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. "TYLPOL" Sp.J.?

P.W. "TYLPOL" Sp.J.