Naturhouse Łódź-Chojny

Naturhouse Łódź-Chojny
3 2

Opinie o Naturhouse Łódź-Chojny

ela

Nie zgadzam się z opinią. Pracowałam wcześniej i była zadowolona jak i z obowiązków,systemu motywacji i wynagrodzenia. Może Dżasta zbyt mało wynegocjowałaś ?! Premia jak z nazwy wynika z pracy,zaangażowania. Jak jest mało efektywnej pracy to sprawa logiczna.

Dżasta

Nie polecam pracy tam, chyba, że lubicie pracować za kasę maks 1500 z premią, gdy do waszych obowiązków nalezy wszytsko poza prowadzeniem klientów na diecie (tym akurat zajmuje się dietetyk). Co innego szefostwo obiecuje na rozmowie, co innego dają później. Ciśnięcie o wyniki sprzedaży jak wszedzie, ale tu totalny brak motywacji, bo premie są smieszne. nie polecam.

Zostaw opinię o Naturhouse Łódź-Chojny - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturhouse Łódź-Chojny