Opinie o About You w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy About You. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie About You na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o About You w Wrocław

Alex Nowy wpis

W jaki sposób dostać się do Was do pracy? Gdzie trzeba wysłać aplikacje. Chodzi mi o prace pod Wrocławiem. Pozdrawiam

Aplikant Nowy wpis

Potwierdzam, moje CV spelniało wszystkie kryteria z ogłoszenia, jednak nie miałam żadnego odzewu. Nie wydaje mi się żeby w moim regionie było dużo kandydatów o moich kwalifikacjach. Wyjątkowo podejrzane, bo inne firmy się odezwały. Nie wiem w jakim celu zbierają CV, ale na pewno nie w celach rekrutacyjnych.

wiesz kto

Ta oferta pojawia się w każdym ich oddziale. Dla mnie tylko informacja, że nie potrzebują pracowników tylko zbierają dane osób bezrobotnych!!!!

diana
@wiesz kto

no to faktycznie nie ładnie... jest ochrona danych osobowych

hm
@wiesz kto

nie wiadomo czy w ogóle aplikować :/

@hm

Jedna oferta tej firmy znika i za parę dni znów się pojawia trochę zmieniona nastepna. To dziwne...

About You.Pl Nowy wpis
@wiesz kto

Drodzy Państwo, Prowadzimy wiele rekrutacji. Jednak, aby zrekrutować odpowiednich pracowników dla Naszego Klienta musimy spośród wielu CV wyselekcjonować odpowiednich pracowników, którzy odpowiadają wymaganiom. Nie sprzedajemy tych danych, broń Boże. Prowadzimy działania dla wielu firm i to chyba normalne, że staramy się wywiązać z naszej pracy najlepiej jak umiemy dlatego procesujemy tyle osób. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

Bibi Nowy wpis

Moim zdaniem sprzedają dane osobowe niestety te ogłoszenia cały czas są!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie About You? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
alex

podejrzane te ogłoszenia

Zostaw merytoryczną opinię o About You - Wrocław

• Jak się pracuje w About You?

Zobacz opinie na temat firmy About You tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

About You