Olivia Delikatesy

Jawor

Opinie o Olivia Delikatesy

klient001

Delikatesy obok Lidla w Jaworze... Oliwia... był moim ulubionym sklepem... szczególnie przez mięso i wędliny... wchodziłem na luzaka... brałem ulubione pieczywo... kupowałem mięso i wędliny... i nagle jakaś UKRAINKA (usunięte przez administratora) mi z tekstem, że muszę wziąć koszyk... ani w teswci, lidlu auchan... dosłownie nigdzie takich jaj nie ma...czyli, że co? że jestem (usunięte przez administratora) bo jakaś pieprzona ukrainka ma manko? tańsze zakupy zrobię wszędzie... więc zatrudniajcie ukrainki, które są kretynkami i traćcie klientów. Będę ostrzegał przed OLIWIĄ w Jaworze wszystkich... bo jakaś ukrainka nakazuje mi wziąć koszyk jak chcę kupić torebkę sosu w proszku. Nie jestem (usunięte przez administratora) u tu jest POLSKA a nie (usunięte przez administratora) dziki i zacofany wschód. Powodzenia!!! ukrainka ma manko na kasie, bo jakieś dupki ją okradają, bo jest kretynką, to mam brac koszyk... SORKI... idę do konkurencji... i każdemu odradzę OLIWIĘ w Jaworze. przez jakąś kretynkę z ukrainy.

twój znajomy
@klient001 03.01.2018 22:10

Ja tam jestem zadowolony z bardzo miłej obsługi tej dziewczyny. Jej uwaga na temat koszyka była słuszna , gdyż planując zakup jednego produktu wychodzę z tego sklepu z pełnym koszykiem zakupów.

Xx

zobaczyłam jak kładą wędliny na brudne zakrwawione wagi! Pani Halina wyzywa klientów albo udaje kokietke przez co sklep wyglada jak buurdel. Nie polecam !!! Nie róbcie tam zakupów !! Jedna pracowniczka obsługuje klientów z brudnymi rękoma! Więcej nie mam zamiaru robic tam zakupów !

xxxxxxx

popieram komentarz o tych chamskich starych dewotach sama przekonalam sie jak potrafia dogadac kazdemu klientowi. Odradzam robienie zakupow u tych pan poniewaz sprzedaja stare i smierdzace mieso nie raz rzucilam im tymi zakupamina lade

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Olivia Delikatesy - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olivia Delikatesy