Olivia Delikatesy

Jawor

Olivia Delikatesy
1 4

Opinie o Olivia Delikatesy

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Olivia Delikatesy? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

byla

Zatrudniaja ukrainki bo nikt za takie grosze juz nie chce pracowac ale sami sobie tym strzelają w kolano sklepu nie polecam ani do pracowania w nim ani tym bardziej robienia zakupow

klient001

Delikatesy obok Lidla w Jaworze... Oliwia... był moim ulubionym sklepem... szczególnie przez mięso i wędliny... wchodziłem na luzaka... brałem ulubione pieczywo... kupowałem mięso i wędliny... i nagle jakaś UKRAINKA (usunięte przez administratora) mi z tekstem, że muszę wziąć koszyk... ani w teswci, lidlu auchan... dosłownie nigdzie takich jaj nie ma...czyli, że co? że jestem (usunięte przez administratora) bo jakaś pieprzona ukrainka ma manko? tańsze zakupy zrobię wszędzie... więc zatrudniajcie ukrainki, które są kretynkami i traćcie klientów. Będę ostrzegał przed OLIWIĄ w Jaworze wszystkich... bo jakaś ukrainka nakazuje mi wziąć koszyk jak chcę kupić torebkę sosu w proszku. Nie jestem (usunięte przez administratora) u tu jest POLSKA a nie (usunięte przez administratora) dziki i zacofany wschód. Powodzenia!!! ukrainka ma manko na kasie, bo jakieś dupki ją okradają, bo jest kretynką, to mam brac koszyk... SORKI... idę do konkurencji... i każdemu odradzę OLIWIĘ w Jaworze. przez jakąś kretynkę z ukrainy.

pit
@klient001 03.01.2018 22:10

no to bede musial sie przejsc specjalnie do tego sklepu i oczywiscie bez koszyka pozwiedzam ten sklep ,a jak cos sie czepi to nie boje se dac riposte . Tyle w temacie juz taka jedna ew RTesco warczala i...juz nie pracuje .

Xx

zobaczyłam jak kładą wędliny na brudne zakrwawione wagi! Pani Halina wyzywa klientów albo udaje kokietke przez co sklep wyglada jak buurdel. Nie polecam !!! Nie róbcie tam zakupów !! Jedna pracowniczka obsługuje klientów z brudnymi rękoma! Więcej nie mam zamiaru robic tam zakupów !

xxxxxxx

popieram komentarz o tych chamskich starych dewotach sama przekonalam sie jak potrafia dogadac kazdemu klientowi. Odradzam robienie zakupow u tych pan poniewaz sprzedaja stare i smierdzace mieso nie raz rzucilam im tymi zakupamina lade

Zostaw opinię o Olivia Delikatesy - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olivia Delikatesy