SN TRANSPORTE

Flensburg

Opinie o SN TRANSPORTE

Jerzy

Czy dowiem się tu od was coś na temat pracy? Jakie trasy obsługuje firma? Generalnie to chyba jest wam dobrze skoro nie piszecie?

kwiat

a to jest tylko zatrudnienie w miejscowości Flensburg czy także w jakichś innych miejscowościach? odpiszcie

pani cebulka

ja też kilka razy słyszałam na mieście że SN TRANSPORTE przestało istnieć, ale żadnych informacji rzetelnych nie mogę znaleźć w internecie aby to konstruktywnie potwierdzić. ktoś może podać jakieś żródło konkretnme skąd zaczerpnął takie informacje? to dla mnie tak wazne ponieważ chcę starać się w tej firmie o pracę

próchniak
@pani cebulka 20.01.2015 13:20

jeśli chodzi o zaistniała sytuacje z SN Transporte to sprawa wygląda tak , że jesli firma istniałaby rzeczywiście do tej pory to dość łatwo byłoby znaleźć informacje na jej temat . Chociażby na innych stronach powiązanych z informacjami o pracodawcach. Niestety nigdzie nie ma o nich żadnego zdania , żadnego wspomnienia - także to dowód

podwykonawca oszukany

Firma krzak. telefony odbierają tylko z zagranicznych sieci (z polskiego numeru nigdy nie udalo mi sie dodzwonic). Po przedstawieniu sprawy udaje ze traci zasięg i się rozłącza. Uważać na oszusta !!!

podwykonawca

jak macie adres i inne dane to podajcie je tutaj

oszukany podwykonawca

telefon stacjonarny +494621307243 jest aktualny, tylko trzeba mieć szczęście żeby ktoś odebrał. ktoś oddaje tutaj sprawę do sądu? jaka firma ściąga długi z zagranicy i ile to kosztuje??

podwykonawca

nic nie można załatwić bo nie odbiera telefonów, poczty, ale znam jego nowy adres i odwiedzę go osobiście. A oprócz tego składam wniosek do sądu

również podwykonawca

udało się wam coś zdziałać w tej sprawie?? faktura mi się przedawni za kilka miesięcy..

przewożnik

mamy dokument ściągnięty z transa,a polska firma jest spółką i można znależć dokumenty w internecie podane wyżej tel są nieaktualne,może ma ktoś inny aktualny numer?

ma ktos dokumenty jego firmy

również podwykonawca

Firmę w Polsce to on już ma, także nie musi jej przenosić. Też niewypłacalna.

również podwykonawca

no zgadza się, facet jest mi winien 1*** Euro. zaległe od stycznia 2010, raz udało mi się do niego dodzwonić(po długiej nieobecności, również na trans'ie) i obiecał na 2 raty spłacić. oczywiście nic z tego. Podam numery telefonów do niego, może dacie rade się skontaktować: 1. domowy, dodzwoniłem się do jego żony: [usunięte przez moderatora] 2. komórka, na której jak dotąd nie odbiera [usunięte przez moderatora] UWAGA: rozmawiając z nim powiedział że chce przenieść firmę do Polski, nie wiem jak to wpłynie na ewentualne pozwy sądowe. Facet jest z okolic Kwidzynia, dokładnie Opalenie - ta informacja z Naszej Klasy, na której [usunięte przez moderatora] ma konto i fotkę jeżeli macie jakieś podpowiedzi lub też udało się wam dostać pieniądze to proszę o podpowiedź

podwykonawca

UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!! NIE PŁACĄ ZA USŁUGI !!!!!!!! NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW. FIRMA KRZAK !!!!!!!

Zostaw opinię o SN TRANSPORTE - Flensburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SN TRANSPORTE