Opinie o Central Fund Of Immovables Sp. z o.o. w Łódź

Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.
counter
1 4 17 5 1
Michał

Czasami nie ma podstaw do płatności. Jeśli wszystko jest oczywiste to nie powinno być żadnych problemów bo firma jest ok!

Bogna Nowy wpis

A ja uważam, że wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki i nie będzie powodu do narzekania. W firmie są fajni ludzie i atmosfera świetna.

JK Nowy wpis
@Bogna

Atmosfera w zależności od hotelu w ktorym sie pracuje - jaką tworzą ludzie taka jest. Pracodawca nastawiony tylko i wyłacznie na zyski. Pracownik, pakiety socjalne, mutisporty, docenienie, premie to nie tutaj - mozesz zapomniec. Umowy śmieciowe najnizsze mozliwe stawki i nieplatne godziny nocne i nadgodziny platne jak normalna stawka. Odradzam szczerze!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Czy Central Fund Of Immovables Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Rafik Nowy wpis

Witam, miałem okazję pracować w jednym z hoteli należących do tej firmy i zdecydowanie odradzam tam pracę. Traktują oni ludzi bardzo przedmiotowo, a największy problem mają z płatnościami zwalniając ludzi z hotelu pod pretekstem pandemii. Na wypowiedzeniach wpisywali powód "nieprzydatność pracownika z powodu małej wydajności pracy" tylko po to, by nie zapłacić odpraw, które należały się pracownikom i od momentu wręczenia wypowiedzenia firma CFI przestała wypłacać ludziom ich pensję przeciągając to w nieskończoność. Tak postępują tylko (usunięte przez administratora) i proszę mi wierzyć, jest spore grono ludzi które potwierdzi moje słowa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Michał

rzes123
@Michał

Panie Michale Umowa o świadczenie usług jest podpisana . Usługi były wykonywane nie było żadnych zastrzeżeń ze strony dyrekcji hotelu .Prace wykonywane według grafiku zalecanego przeze kierownika działu za wiedza dyrektora hotelu Godziny pracy zliczone na podstawie list obecności przez kierownika działu zatwierdzone przez dyrektora hotelu ,przesłane do mnie na e mail z prośba o wystawienie Faktury. Faktura wystawiona Wiec co może być nie tak???

rzes123
@Michał

Ponadto współpracowałem z hotelem od roku I co miesiąc były płatności nieterminowe

Użytkownicy czekają na odpowiedź 394 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.?

Iza

A może trzeba podejść do tego trochę inaczej? Młody pracownik przy okazji porządkowania dokumentacji poznaje ich lokalizację??

Kandydatka

Byłam w tej firmie na szybkiej rozmowie (opisałam w zakładce Rozmowa Kwalifikacyjna), szybko oddzwonili i szybko przyszłam na pierwszy dzień do pracy. Na rozmowie zaproponowali umowę o prace na okr. próbny + zlecenie. Jednak gdy miałam już przyjść do pracy zmienili zdanie na umowę o dzieło (nie wiem jakie dzieło wykonuje się na stanowisku pracownika biurowego, ale ok - poszłam). Pierwszego dnia stawiłam się o wyznaczonej godzinie w tym biurze, pani MS (obecna na rozmowie rekrutacyjnej) przedstawiła mi inną panią K, która miała mnie wdrożyć w moje obowiązki. Szybko okazało się, że moimi obowiązkami ma być posprzątanie biura (chyba stąd ta umowa o dzieło). 4 godziny K uczyła mnie jak segregować dokumenty i pokazywała mi szafy z segregatorami (jedna prawie spadła na mnie gdy wyciągałam segregator). Biuro i biurka wszystkie zawalone były dokumentami, wszędzie panował bałagan. Nie zostałam tam dłużej, tym bardzie że do taj pory nikt nawet nie zapytał o dane do tego dzieła. Podziękowałam za poświęcony czas dziewczynie, która mnie uczyła. Gdy wychodziłam szef tego działu/firmy nawet nie wyszedł i nie powiedział do widzenia. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! jeśli szukasz stałej pracy RADZĘ UWAŻAĆ NA TEGO PRACODAWCE!!!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o.?

Krzysztof Kotarba

Bardzo dobry,rzetelny pracodawca.

ja

Oszuści i kłamcy. Wykorzystują pracowników na maksa a potem zwalniają i nie wypłacają pensji.

Paul

Oszuści w stosunku do pracowników

jery

dno i wodorosty i 7m mółu

Uważasz, że firma Central Fund of Immovables Sp. z o.o. cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Fund Of Immovables Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.