Opinie o Central Fund Of Immovables Sp. z o.o. w Łódź

Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.
1 4 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Iza Nowy wpis

A może trzeba podejść do tego trochę inaczej? Młody pracownik przy okazji porządkowania dokumentacji poznaje ich lokalizację??

TakNie1

Kandydatka Nowy wpis

Byłam w tej firmie na szybkiej rozmowie (opisałam w zakładce Rozmowa Kwalifikacyjna), szybko oddzwonili i szybko przyszłam na pierwszy dzień do pracy. Na rozmowie zaproponowali umowę o prace na okr. próbny + zlecenie. Jednak gdy miałam już przyjść do pracy zmienili zdanie na umowę o dzieło (nie wiem jakie dzieło wykonuje się na stanowisku pracownika biurowego, ale ok - poszłam). Pierwszego dnia stawiłam się o wyznaczonej godzinie w tym biurze, pani MS (obecna na rozmowie rekrutacyjnej) przedstawiła mi inną panią K, która miała mnie wdrożyć w moje obowiązki. Szybko okazało się, że moimi obowiązkami ma być posprzątanie biura (chyba stąd ta umowa o dzieło). 4 godziny K uczyła mnie jak segregować dokumenty i pokazywała mi szafy z segregatorami (jedna prawie spadła na mnie gdy wyciągałam segregator). Biuro i biurka wszystkie zawalone były dokumentami, wszędzie panował bałagan. Nie zostałam tam dłużej, tym bardzie że do taj pory nikt nawet nie zapytał o dane do tego dzieła. Podziękowałam za poświęcony czas dziewczynie, która mnie uczyła. Gdy wychodziłam szef tego działu/firmy nawet nie wyszedł i nie powiedział do widzenia. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! jeśli szukasz stałej pracy RADZĘ UWAŻAĆ NA TEGO PRACODAWCE!!!

Tak7Nie

Administrator Nowy wpis

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o.?

Ranking
Krzysztof Kotarba

Bardzo dobry,rzetelny pracodawca.

Tak4Nie

ja

Oszuści i kłamcy. Wykorzystują pracowników na maksa a potem zwalniają i nie wypłacają pensji.

Tak6Nie

Paul

Oszuści w stosunku do pracowników

Tak4Nie

jery

dno i wodorosty i 7m mółu

Tak3Nie

Uważasz, że firma Central Fund of Immovables Sp. z o.o. cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw opinię o Central Fund Of Immovables Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Central Fund Of Immovables Sp. z o.o.