Larex Fruit Sp. z o.o.

Opinie o Larex Fruit Sp. z o.o.

zainteresowana

Popieram x 100. Byłam na rozmowie, Prezesik zgrywał wielkiego Pana, zadawał głupie pytania( typu czy jest Pani mściwa i złośliwa:/ ) Nie wyglądał na godnego zaufania i na Prezesa z prawdziwego zdarzenia. Miał coś dziwnego w oczach (jakieś takie cwaniactwo i coś nieprzyjemnego) Praca której nikomu nie polecam, a na pewno nie ludziom z doświadczeniem, dużą wiedzą i płyną znajomością języka angielskiego, bo tylko będą się tam marnować i męczyć, bo chyba nie warto. Ciekawe czy znależli już jakąś naiwną dziewuchę??? Ja się na nim poznałam od razu, szkoda mi dziewczy

lalunia

Popieram, wielki Pan Prezes [usunięte przez moderatora] Odradzam wszystkim tę firmę.

Zostaw opinię o Larex Fruit Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larex Fruit Sp. z o.o.