Sulewski Aleksander Usługi Dźwigowe

Opinie o Sulewski Aleksander Usługi Dźwigowe

sławek

Skąpe chytre łakome ....nie polecam ! Praca u nich to koszmar

BYŁY

NIE POLECAM.SYNKOWIE NIEPOWAŻNI,ZA 5 ZŁ DALI BY SOBIE OGOLIĆ.NIE WIEM JAK TYLE LAT MOGŁEM Z NIMI WYTRZYMAĆ.DZIEKI BOGU ZMIENIŁEM PRACE.NA L4 NIE ZAPŁACILI,OSZUKALI MNIE.NIE POLECAM

Zostaw opinię o Sulewski Aleksander Usługi Dźwigowe - Jelenia Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sulewski Aleksander Usługi Dźwigowe