Ekopomp

Wrocław

Opinie o Ekopomp

Współczesny obóz pracy

Szefostwo cały czas patrzy na ręce, sprawdza co robisz za pomocą zainstalowanych kamer, mimo, że siedzą w pokoju obok. Auta mają zainstalowany GPS, aby sprawdzić co do minuty czas postoju. Co chwilę wzywają pracowników na rozmowy, na których pouczają i próbują wychować na podporządkowanego. Zabroniona jest rozmowa z innymi pracownikami mimo, że wszyscy siedzą „łokieć w łokieć”. Atmosfera fatalna. Chytrość przejawia się na każdym kroku, marne wypłaty, firma sprzątana co tydzień przez pracowników, podróbki kawy i herbaty, oszczędności na ogrzewaniu zimą. Dodatkowo brak płatnych nadgodzin. Nie stosowanie się do kodeksu pracy. Kłótnie, krzyki i trzaskanie drzwiami. Niepoważna firma. Ogromna rotacja pracowników. Premia „nagroda” dla doradców nie jest jasna i zależy tylko od widzimisię szefostwa i od „grzeczności” pracownika w danym miesiącu. Na pierwszej rozmowie o pracę bardzo ładnie jest to wszystko ukrywane i firma sprawia normalne wrażenie, a kandydat nie myśli o tym, że na danym stanowisku będzie robił wszystko od sprzątacza po kuriera. Przy próbie wynegocjowania podwyżki w odpowiedzi zwrotnej otrzymuje się informację, że do niczego się nie nadajesz więc nie masz co marzyć o podwyżce. Bardzo nie polecam - to już nie te czasy.

yhym.
@Współczesny obóz pracy 23.11.2017 17:01

Potwierdzam w 200%. Dodam tylko ze zawsze jest wina pracownika. Nawet jak by szef zrobił kupę na środku biura to i tak powie ze to nie on i ze pięknie pachnie. Zalatuje patologia. To że nie lubią ich pracownicy to jedno ale brak szacunku od dostawców, wspólników to już porażka po całości.

Lolek

Najzabawniejsze jest to ze szef wciska asortyment który ma na zbyciu a nie prawidlowo dobrany. I zawsze wszytsko ma w domu i super działa. Ale przede wszytskim ciiiiiiiiii. Lol.

...

Dla szanujących się ludzi - zdecydowanie nie. Jedynie co liczy się w tej firmie to hajs, którego i tak się nie zobaczy u siebie na koncie.

A.A

Zupełnie nie rozumiem poprzednich komentarzy, znam firmę, jej pracowników i zarząd, wszyscy zdają się być normalni, przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy. Jak w każdej pracy, trzeba wykonywać swoje obowiązki i być odpowoedzialnym za swoje czyny, to chyba normalne. Niczego nie można im zarzucić, polecam jak interesuje Cię praca w małej firmie, nie korpo.

NIEPOLECAM!

Również nie polecam tej rodzinnej firmy. Matka, ojciec i dwie córki. Każdy chce rządzić, a nikt nie umie. Chaos, zerowy przepływ informacji, pogarda dla pracownika, atmosfera jak by ktoś codziennie umarł. Fałszywi ludzie i marne pieniądze. Mała firma licząca 10 osób a rotacja ludzi jak w korporacji. Zdecydowanie nie. Chyba, że ktoś lubi być sterowany przez rodzinę F.

Robert

Pracowałem i odeszłem. Nie warto zaczynać. Szkoda nerwów

Zostaw opinię o Ekopomp - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekopomp