Ekopomp

Wrocław

Ekopomp

Opinie o Ekopomp

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Ekopomp?

yhym.

Potwierdzam w 200%. Dodam tylko ze zawsze jest wina pracownika. Nawet jak by szef zrobił kupę na środku biura to i tak powie ze to nie on i ze pięknie pachnie. Zalatuje patologia. To że nie lubią ich pracownicy to jedno ale brak szacunku od dostawców, wspólników to już porażka po całości.

A.A

Zupełnie nie rozumiem poprzednich komentarzy, znam firmę, jej pracowników i zarząd, wszyscy zdają się być normalni, przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy. Jak w każdej pracy, trzeba wykonywać swoje obowiązki i być odpowoedzialnym za swoje czyny, to chyba normalne. Niczego nie można im zarzucić, polecam jak interesuje Cię praca w małej firmie, nie korpo.

Robert

Pracowałem i odeszłem. Nie warto zaczynać. Szkoda nerwów

Zostaw opinię o Ekopomp - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekopomp