Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów ARMII KRAJOWEJ 65

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów ARMII KRAJOWEJ 65

Nico

Katastrofa. Firma musiała uciekać z Kłodzka bo nikt nie chciał tam pracować. Właściciel Pan M.... to tyran. Wykończył wszystkich z Kłodzka. A ekipa była do pozazdroszczenia. Pracownicy operowali kilkoma językami obcymi, poświęcali swój prywatny czas. Rdze nie myśleć o tej firmie bo to totalna strata czasu. Szukajcie innych firm bo ta nie warta jest nic. Jeżeli chcesz nie mieć czasu na nic, poświęcić rodzinę znajomych i siebie to naprawdę super firma - stracisz wszystko a w zamian na koniec dostaniesz kopa.

JB

Kiedy nie zna się genezy powstania jakiegokolwiek przedsięwzięcia, powodów, wizji prekursorów, wyznaczonych celów i innych niezmiernie ważnych składowych, nie należy dokonywać ocen całości tego Bytu. Zalecam wstrzemięźliwość bądź zwyczajny umiar w krytyce, mogącej dotknąć czysto prywatnie osoby, które: - miały pomysł na ten bussines, - znalazły po wielu staraniach stałych odbiorców , - poświęcają swój cały potencjał i czas na pracę, - znoszą fochy nieświadomych niczego pracowników, - speraja się z wieloma instytucjami również w interesie pracowników, - jako jedyni są żywo zainteresowani rozwojem , wreszcie! - jako jedyni wylozyli na to przedsięwzięcie kasę!!! I ryzykują ją codziennie współpracując z Wami. Do wszystkich chowajacych sie w cieniu monitora! Nie macie pojęcia jakim obciążeniem dla człowieka jest prowadzenie firmy. Ciągła walka, która odbija się na zdrowiu zarówno właścicieli firmy jak i na ich najbliższych. Stres, graniczacy często z szalenstwem. Skoro tyle wiecie o tym, co należy usprawnić a co zmienić kompletnie, to sami zakladajcie firmy i prosperujcie jak najlepiej. Na szczęście każdy ma dziś już do tego prawo. A jak nie? To trochę więcej szacunku dla ludzi, na których garnuszku obecnie jesteście.

Nelly
@JB

Szanowny/a JB, a co z elementarna uczciwoscia i szacunkiem od pracodawcy? O tym nie piszezsz, czy boisz sie napisac? Niestety w tej firmie zarzad czesto i tych rzeczach zaponinal i dlatego ma tyle negatywnych wpisow.

Większość
@JB

Wymienić zarząd a jeśli to niemozliwe to zwolnić się z pracy i iść gdziekolwiek indziej - na cokolwiek się nie trafi będzie lepiej - gwarantuje . I ot to cała tajemnica pracy w tym zakładzie ... z resza sami wiecie jak jest ..

Dobry pomysł

Że też wcześniej na to nie wpadłam -) każdy ma komórkę przy sobie przecież .

Olimpijczyk

Swiete słowa , tak to wygląda z dnia na dzień coraz gorzej . Tutaj już ludzie nie chcą przychodzić za bardzo duża kasę a dlaczego ? Bo kto chce pracować w takim chaosie (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Awiki2

Daj sobie spokój , po prostu szkoda czasu

Dyrek

Proszę Pełnomocnika o wiecej informacji nt. zgłoszenia na Policję, chętnie wystapimy jako świadkowie. jest nas kilkadziesiąt osób więc mysle że problem zostanie rozwiązany i winni ukarani.

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU

Szanowni Państwo; Serdecznie dziękujemy za informację dot. potencjalnych wykroczeniach przeciwko prawom pracownika. Ubolewamy, że informacje te znalazły się w miejscu, które niedawno przypadkowo odkryliśmy. Do dnia dzisiejszego do Zarządu Spółki nie wpłynęła żadne zgłoszenia opisywanych przez Państwa sytuacji. Mają c na uwadze dobro firmy i jej pracowników, informujemy, że w dniu dzisiejszym zgłaszamy powyższe wpisy na Policje i do Prokuratury w celu przeprowadzenia postępowania, pozwalającego na uzyskanie informacji o autorach w/w wpisów w celu przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego powyższych zarzutów, których waga jest dla nas ogromna. Z wyrazami szacunku Pełnomocnik Zarządu.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI